0
0

Фрикційні манетки

0
Колір: сірий.К-ть передач: 21 шт. (3х7)Вага: 225 грам (пара) Фрикційні монетки Shimano SL-TX50 зі сталі та пластику класу Tourney на 21 швидкість (3х7), для гірських та міських велосипедів, колір чорно-сірий Якісні та продуктивні фрикційні ..
801 грн
Нет в наличии

Перемикання швидкостей фрикційними манетками.

фрикційні монетки

Найпростіший варіант ручок перемикання передач – фрикційні манетки. Проста і надійна конструкція перемикача, відмінно підійде райдерам-початківцям, тим більше, що ціна на них на сьогоднішньому ринку велосипедних компонентів найбюджетніша. Такі моделі перемикачів встановлювалися на ранні швидкісні велосипеди.

Принцип роботи

робота фрикційних манеток

Механіка роботи таких перемикачів дуже схожа на принцип роботи грипшифтів. Але на відміну від грипшифт перемикачів – тут швидкість перемикається одним важелем. Потрібно підвищити передачу – штовхаємо пальцем важіль у бік підвищення (це видно на циферблаті з нумерацією швидкостей) – знизити передачу – штовхаємо той самий важіль у бік зниження.

Звичайно такий спосіб перемикання вже застарів, і не застосовується на нових моделях велосипедів, але купити фрикційні манетки для дитини, яка тільки освоює роботу з перемиканням швидкостей - дуже хороший варіант. Ціна на якісні фрикційні монети близько 15 $, найдешевші варіанти коштують 3 $ - 4 $.

Після оформлення замовлення в інтернет магазині Фрикке – Ви отримаєте обрані товари доставкою по Україні найближчим часом. Забрати своє замовлення самостійно Ви можете у місті Дніпро з нашого магазину.

Дата поновлення редакції 09,09,2023.