0
0

Велошолом для підлітка MTB

0
14 вентиляційних отворів.Технологія In-Mold.Антибактеріальні вставки.Сертифіковано EN1078.Розмір: 54-58 см. (M).Вага: 260 г.Колір: сіро-білий...
759 грн
Нет в наличии
0
14 вентиляційних отворів.Технологія In-Mold.Антибактеріальні вставки.Сертифіковано EN1078.Розмір: 54-58 см. (M).Вага: 260 г.Колір: сіро-червоний...
759 грн
Нет в наличии
0
14 вентиляційних отворів.Технологія In-Mold.Антибактеріальні вставки.Сертифіковано EN1078.Розмір: 54-58 см. (M).Вага: 260 г.Колір: сіро-рожевий...
759 грн
Нет в наличии

Підліткові велосипедні шоломи.

Якщо ви плануєте купувати велосипед дитині-підлітку, не нехтуйте безпекою, - слід купити велосипедний шолом. Зверніть увагу, що голова підлітка постійно зростає, тому підбір правильного розміру – головне завдання. Оптимальною покупкою буде велошлем з регульованими ремінцями, вони повинні бути прошиті по всій внутрішній стороні шолома, це важливо. В іншому випадку, велошлем незабаром буде малий і втратить своє призначення.

Велошлем для підлітка можна купити як у спортивних магазинах, так і скориставшись сайтом та доставкою по Україні. Ціна велосипедного шолома залежить від матеріалу і бренду, що його випускає, і коливається в районі від 30$ і вище.

Інтернет магазин Фрікке, останніх кількох років, надає велошлему окремої уваги, особливо для підлітків, оскільки за статистикою найбільша частка травм на велосипеді припадає саме на цю групу населення. Багато підлітків вважають носіння захисного шолома немодним чи незручним. Ці міфи легко розвіяти, вивчивши асортименти.

Взагалі, існує два типи виготовлення велосипедних шоломів:

  • велошоломи, у яких каркас виготовлений із спіненого матеріалу (поліпропілен або поліуретан), а верх покритий пластиком.
  • Цілісні конструкції більш щільного поліпропілену.

Кожен із видів має переваги та недоліки. Ті, що покриті пластиком мають велику вагу, але і більшу удароміцність. Друга категорія шоломів теж має переваги - зручність та менше навантаження на шию та плечі, за рахунок легкої ваги.

Не важливо, яким видом велосипедного спорту захоплюється підліток, важливо підібрати правильний велошель. Усі категорії шоломів створені з урахуванням різновиду велодисципліни. Наприклад, якщо йдеться про низькі швидкості та гірські ландшафти, то купувати потрібно саме гірський велошлем, призначений саме для цього виду спорту. За детальною консультацією розумно буде звернутися до професіоналів.