0
0

Рукавички з пальцями дитячі

Дитячі вело рукавички з пальчиками.


Дитячі вело рукавички з пальцями для велосипеда потрібні вашому майбутньому спортсмену: чи то дівчинка, чи хлопчик. Турбота батьків проявляється в деталях та дрібницях. Купити вказану частину екіпірування - саме означає проявити турботу про свою дитину. Хоча цю деталь важко назвати дрібницею. Вона захистить дитячі кисті рук від ударів при падінні, зведе до мінімуму силу тертя об кермо, не допустить дрібних тріщин, подряпин та садна на долоні.

Різноманітність кольорів і матеріалів, які використовували виробники, задовольнить найвибагливішого маленького клієнта. Дівчата зможуть знайти ніжні, милі малюнки. Хлопчики будуть виглядати справжніми чоловіками: брутально та впевнено. Матеріали виготовлення мають найвищу оцінку та не нашкодять ніжній шкірі дитини. Повноцінні вело рукавички із п'ятьма пальцями ідеальний та надійний вибір для сімейних прогулянок на далекі відстані.

Ознайомитись з цінами, вибрати недорогий варіант покупки, підібрати потрібний розмір, дізнатися подробиці про доставку, наявну в Україні та купити вело рукавички вам допоможуть консультанти сайту інтернет-магазину Фрікке. У місті Дніпро є послуга самовивезення замовлення.