0
0

Мастило для вилок

0
Виробник Chepark (Тайвань).Змащення BIC-750 застосовується для видалення забруднень пристали до внутрішньої та зовнішньої частин амортизатора.Відмінно очищає гумові ущільнювачі таким чином, продовжуючи термін служби амортизатора в цілому.Розпорошуват..
242 грн
Нет в наличии
0
Виробник: FINISH LINE (США).Спрей для ніг вилки FINISH LINE Stanchion Fluoro Oil – це чистий висококласний фторполімер, що забезпечує фантастичне ковзання.Помітно покращить роботу вилки, продовжить термін служби гумових кілець та ніг.Також може викор..
448 грн
Нет в наличии
0
Виробник: FINISH LINE (США).Прекрасний засіб для регулярного догляду за ногами вилки Finish Line Max™ Suspension Spray.Складається з фторполімерів та силіконових елементів.Швидко приведе роботу підвіски до ладу.Радикально знижує тертя між деталями ви..
364 грн
Нет в наличии
0
Наnseline Fork oil SAE5Гідравлічна олія для виделок та амортизаторів.Особливості:• має високу стійкість до механічних навантажень та хімічну інертність до матеріалів, з яких виготовлені елементи гідроприводу.• за своїми параметрами в'язкості призначе..
115 грн
Нет в наличии

Олива для велосипедних виделок.


Надійній роботі гірського велосипеда сприяє наявність вилки. Усередині знаходиться спеціальна олива. Перед тим, як купити олію для вилки велосипеда, слід ознайомитися з характеристиками. Досвідчений любитель їзди повинен розуміти – яке краще?

Масляний демпфер - частина вилки, що відповідає за її стиск. У цій деталі масло є найважливішим. Воно потрапляє за допомогою отвору у різні частини. Для правильної роботи вилки мастильний матеріал має спеціальні властивості.

Види масел для виделок відрізняються один від одного за рівнем в'язкості. До того моменту, як купити олію для вилки велосипеда, необхідно враховувати цей нюанс. Вище даний показник - жорсткіша за їзду власника двоколісного транспорту. У зимовий період рекомендується використовувати не в'язкі види.

Важливим нюансом є те, що перед заміною слід точно розуміти обсяг перед його затокою. Це позбавить велосипедиста купівлі зайвого обсягу.

При виборі оливи велосипедисти запитують – яке краще? У даному випадку це визначається дослідним шляхом.

Слід пам'ятати, що заміна має бути регулярною незалежно від того, скільки експлуатується вилка. Якісна продукція, ціна якої буде трохи вищою, забезпечить приємну їзду навіть за найбільших поштовхів.

Купити масло до веловилки ви можете, звернувшись в інтернет магазин Фрікке. У нас ви можете придбати за найкращою ціною все необхідне для велотранспорту. Пропонується зручна та оперативна послуга – доставка по Україні. Також, Ви можете скористатися самовивізом у Дніпрі.

Дата поновлення редакції 12,09,2023.