0
0

Велорюкзаки

0
Матеріал: нейлон, водовідштовхувальний• 4 відсіки• великий головний відсік із інтегрованим мішечком для міні-інструментів.• невеликий передній відсік для гаманця та ключів• додатковий відсік для фляги (фляга не входить у комплект)• додаткова кишеня д..
1 748 грн
Нет в наличии
0
Виробник: XLS.Рюкзак XLC BA-S48Матеріал: нейлон, водовідштовхувальний.Кількість відсіків: 4 шт.великий головний відсік із інтегрованим мішечком для міні інструментів.Невеликий передній відсік для гаманця та ключів.Додатковий відсік для фляги (фляга н..
1 765 грн
Нет в наличии

Велосипедний рюкзак.
Не важливо, як ви використовуєте велосипед - для тривалих прогулянок на природі або для коротких пересувань на навчання або роботу - і в тому, і в іншому випадку часто виникає необхідність взяти з собою речі. В даний час розроблено безліч, що полегшують життя велосипедиста, способів перевезення речей, але найбільш зручним і поширеним є велорюкзак.

Купити велорюкзак – справа досить тонка. Існує безліч різновидів рюкзаків велосипедів і красивий дизайн не є основним критерієм.

Використання велобайка на коротких дистанціях найчастіше супроводжується перевезенням габаритних або вагомих вантажів. Для таких пересування найбільш ефективним буде рюкзак об'ємом 20 літрів. Важливо, щоб форма такого рюкзака була правильною та його елементи не билися про шолом чи голову велосипедиста. Зазвичай велорюкзаки мають краплеподібну форму.

Для довгих дистанцій, таких як велопрогулянка на природі або невелика подорож, рекомендується використовувати рюкзаки об'ємом 15 або менше літрів. Велика вага на спину велосипедиста швидко призведе до перевантаження та втоми. Крім того, це може негативно позначитися на здоров'ї хребта.

Окрему увагу слід приділити системі безпеки. Більшість рюкзаків мають строкаті забарвлення та світловідбиваючі елементи. Наявність таких - вказує на сумлінне ставлення виробника до свого товару та, відповідно, споживачеві. Це також може бути непрямою ознакою якості рюкзака.

Існують і інші, важливі системи:

  • Рюкзак із питною системою. Вбудована питна система дозволяє взяти з собою більшу, на відміну від фляги, кількість рідини (до двох літрів), і не відволікатися від керування байком під час пиття, оскільки шланг знаходиться в безпосередній близькості від голови - закріплена на лямці. Також вода захищена від прямого потрапляння сонячних променів і не піддається перегріву.
  • Велосипедний рюкзак із вентиляцією. Як правило, вентиляцією оснащено більшість рюкзаків провідних торгових марок. Спинка такого рюкзака оснащена повітряними каналами та прокладкою з нейлонової сітки.

В інтернет магазині Фрікке, ви зможете купити рюкзак кращих марок, для будь-якого типу користування. Наша ціна вас приємно здивує. Ви можете замовити його послугою доставка по Україні, або забрати самовивіз у Дніпрі.


Дата поновлення редакції 30,08,2023.