0
0

Зимові велошлеми

Шолом велосипедний зимовий.




Якщо з настанням холодів, ви хочете продовжувати кататися на велосипеді, подбайте про зимове екіпірування. Зокрема, про велошолом.

Зимовий і літній велошоломи, зберігаючи головну місію, - безпека, - все ж таки відрізняються один від одного. Наприклад, у зимовому шоломі не потрібна зайва вентиляція, а ось зазор між каскою та головою – стане в нагоді.

Велосипедисти взимку дуже винахідливі. Багато хто катається у звичайний крос-кантрійних велошоломах, одягнувши їх на балаклаву чи звичайну флісову шапку. А хтось носить мотоциклетні шоломи формату фулфейс замість велосипедних. Проте, поспішаємо вас порадувати: існує низка моделей зимових велошоломів. Знайти їх ви зможете в інтернет-магазині Фрікке, вибрати та навіть замовити доставку, що здійснюється по всій Україні.

Отже, як правило, велошолом для зими - це модель котелків з підшоломником. Нагадаємо, що казанок - це вид велошолому з мінімальною вентиляцією, виготовлений з міцнішого виду спіненого пластику, що забезпечує високий рівень захисту. Найчастіше зимовий велошлем оснащений козирком, щоб захищати очі велосипедиста від снігу та вітру. Ще цю функцію він може взяти захисне скло, яке іноді кріпиться на зимові каски.

Також, популярним видом зимового шолома є модель фулфейс (каска закриває не тільки голову, а й нижню щелепу та шию), що забезпечує збереження тепла, особливо якщо ви любите кататися на швидкості.

Середня ціна зимового велошолому коливається в районі 1000-1500 гривень, що робить його цілком доступним. Не забувайте, що найімовірніше, потрібно буде купити підшоломник, який збереже вас від холоду та забезпечить правильний розподіл тепла та вологи для всієї поверхні голови.

Не нехтуйте безпекою при катанні, особливо взимку, коли ризик травми збільшується за рахунок слизьких доріг та погодних умов.