0
0

Самокати

0
Складаний самокат Kiddi Moto Fossil, для дітей віком від 2 до 5 років. Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Складаний самокат Kiddi Moto Fossil, модний, стильний, триколісний.Застосування: приємні прогулянки у поєднанні з розвитком у Вашої дитини, ..
1 932 грн
Нет в наличии
0
Максимальне навантаження: 60 кгМатеріал: AluДовжина: 30 смКолеса: 120 ммЖорсткість 82АКермо: Alu, висота 82 смПідшипники: АВЕС 5..
1 379 грн
Нет в наличии
0
Максимальне навантаження: 60 кгМатеріал: AluДовжина: 30 смКолеса: 120 ммЖорсткість 82АКермо: Alu, висота 82 смПідшипники: АВЕС 5..
1 379 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Складаний самокат Kiddi Moto Valentino Rossi, модний, стильний, триколісний.Валентино Россі - найбільший мотогонщик усіх часів, виграв 115 гонок, 11 з яких в одному сезоні. Kiddimoto з гордістю представляє дитячи..
2 296 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Складаний самокат Kiddi Moto PASTEL DOTTY, модний, стильний, триколісний.Застосування: приємні прогулянки у поєднанні з розвитком у Вашої дитини, стійкості, а також координації руху.Вікова категорія: для дітей ві..
1 932 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Складаний самокат Kiddi Moto SKULLZ, модний, стильний, триколісний.Застосування: приємні прогулянки у поєднанні з розвитком у Вашої дитини, стійкості, а також координації руху.Вікова категорія: для дітей віком ві..
1 794 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Складаний самокат Kiddi Moto Stars, модний, стильний, триколісний.Застосування: приємні прогулянки у поєднанні з розвитком у Вашої дитини, стійкості, а також координації руху.Вікова категорія: для дітей віком від..
1 932 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Складаний самокат Kiddi Moto UNION JACK, модний, стильний, триколісний.Застосування: приємні прогулянки у поєднанні з розвитком, у Вашої дитини, стійкості та координації руху.Вікова категорія: для дітей віком від..
1 932 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Складаний самокат Kiddi Moto Fleur, модний, стильний, триколісний.Застосування: приємні прогулянки у поєднанні з розвитком, у Вашої дитини, стійкості та координації руху.Вікова категорія: для дітей віком від 2 до..
1 932 грн
Нет в наличии
Самокати

Найкращі самокати в інтернет-магазині Frikke.

самокати

Самокати знаходять широке застосування як серед дітей, так і серед дорослих як альтернатива звичайному велосипеду, тим більше, що їх ціна влаштує будь-якого користувача. Здебільшого, люди вважають, що цей засіб пересування лише один різновид. Однак насправді це не так.

Сьогодні у великих містах активні люди прагнуть купити самокат як для веселого проведення часу, так і для поїздок на незначні відстані.

Прочитавши цей текст, ви дізнаєтеся, які бувають види самокатів, а також які переваги вони мають…

В результаті ви легко підберете модель для себе або вашої дитини.

Різновиди самокатів

види самокатів

Сучасні самокати призначені не лише для дітей. У тісних містах цей засіб став актуальним для багатьох людей. Тому що його легко транспортувати громадським транспортом можна зберігати в квартирі і т.д.

Але розвиток самокатів на цьому не зупинився. Асортимент вміщує 5 основних різновидів для дорослих і підлітків:

 1. Міські (звичайні) – призначені для поїздок асфальтованими дорогами. Компактні розміри сприяють безпроблемному транспортуванню громадським транспортом чи автомобілем. Великі надувні колеса сприяють комфорту на незначних нерівностях.
 2. Спортивні моделі виготовляються з розрахунком на виконання трюків та для екстремального катання. Вага самокату легша у порівнянні з міським різновидом. Колеса маленькі, тому що ділянки для тренувань/змагань переважно рівні. На спортивних самокатах ви не зустрінете амортизаторів.
 3. Позашляхові (утилітарні) моделі призначені для поїздок по дорожнім покриттям із нерівностями. Як правило, це великі, стійкі та важкі самокати, якщо порівняти їх із міським різновидом. Колеса традиційно великі і в деяких моделях можуть досягати розмірів, порівнянних з велосипедними аналогами.

Шини із камерами надувного типу. Зазвичай є гальмівна система на передньому/задньому колесі для покращеного контролю.

 1. Інерційні триколісні самокати відрізняються від попередніх видів практично всім. Для кожної ноги є своя платформа. Початок руху здійснюється переміщенням ваги з однієї ноги в іншу. Райдер не торкається землі під час поїздки. Як ви вже помітили - це далеко не традиційний самокат, а щось нове та цікаве.
 2. Електричні моделі – це окрема категорія, яка також набирає швидкої популярності в нашій країні. На такому самокаті можна кататися як за допомогою електротяги, так і самостійно, відповідно і ціна такого транспорту буде вищою. Досить велика вага всієї конструкції, яка перевищує показники позашляхових моделей. На електротязі райдер може розігнатися до 30 км/год.

У дитячому сегменті представлені самокати для катання. Різновиди перераховані нижче:

 1. Самокат-беговел є пристрій 2 в 1. Відповідно дитина може періодично змінювати призначення свого прогулянкового транспорту. Це дуже зручно і економно, тому що вам не потрібно купувати окремо самокат і біговів, якщо малюку подобається і те, й інше.
 2. Трансформери. Такі самокати можуть поєднувати кілька різновидів дитячого вело транспорту. Наприклад, беговел, самокат, велоколяска і т.д. Універсальні моделі комплектуються ручкою для батьків. Це чудове рішення для дітей віком від 1 до 3 років.
 3. Звичайні дитячі моделі можуть бути дво-, три- або чотириколісними. Великий вибір яскравих забарвлень рами дозволяє підібрати самокат, як для хлопчика, так і для дівчинки. В асортименті також є моделі зі колесами, що світяться. Майже всі самокати є складними. Тому проблем із зберіганням, транспортуванням та іншими нюансами у вас не виникне.

Це зазвичай недорогі самокати, які відрізняються між собою різновидом, виробником і матеріалами, використаними при виготовленні.

Переваги самокатів

плюси самокатів

Самокати – це чудовий спосіб урізноманітнити дозвілля незалежно від віку. Можна влаштовувати сімейні прогулянки, здійснювати поїздки містом тощо. Якщо переваги самокатів для дітей цілком очевидні, то для дорослих такий транспортний засіб поки не набув широкого поширення.

Якщо ви сумніваєтеся в доцільності покупки транспортного засобу, що розглядається, для себе, погляньте на наступний перелік переваг, які ви отримуєте в порівнянні з велосипедом і не тільки:

 1. Влаштовуйте веселі прогулянки з друзями містом.
 2. Легка вага та компактні розміри в порівнянні зі звичайним велосипедом. Дитячі моделі важать 1-3 кг, а дорослі – у середньому 5 кг.
 3. Зручно піднімати самокат сходами або перевозити в ліфті. У квартирі він не займе багато місця.
 4. Простота обслуговування. Достатньо протирати самокат від пилу та бруду, а також періодично змащувати підшипники в колесах. Це набагато простіше, ніж проводити ТО для велосипеда.
 5. Вартість щонайменше в 5 разів нижча на відміну від класичного байка.
 6. Сфера використання дорослого самокату не обмежується лише прогулянками. Наприклад, вам до зупинки громадського транспорту далеко йти від дому. Чому б не скористатися самокатом для швидшого подолання шляху?
 7. В офісах великих компаній це чудовий засіб для пересування між відділами та кабінетами. Самокати у разі добре розбавляють сірі трудові будні.
 8. Існують також різновиди для занять фітнесом. Тому самокат можна застосовувати як хорошу альтернативу звичайному велосипеду.

Виходячи з усього цього, можна зробити невеликий висновок, що самокат – це універсальний засіб пересування, що дозволяє зарядитися позитивною енергією та з користю проводити час на дозвіллі. Відповідно такий двоколісний транспорт доступний не лише дітям, а й дорослим.

На цій сторінці ви можете купити самокат (Україна) як для своєї дитини, так і для себе. Мешканці міста Дніпро можуть забрати замовлення самовивозом .

Пропонуємо вам ознайомитися з доступним асортиментом та зробити свій вибір.

З повагою, інтернет магазин Frikke.

Дата поновлення редакції 02,09,2023.