0
0

Додаткові кріплення для аксесуарів

Допоміжне кріплення для аксесуарів.
Затяті велосипедисти, які проїжджають багато тисяч кілометрів, обзаводяться безліччю аксесуарів: власник телефону, велокомп'ютер, тримач для фляги, фара, дзвінок, катафот та інші. І для всіх не вистачає місця, щоби зафіксувати їх на кермі. Ось і виникає потреба придбати додаткове кріплення.

Які бувають додаткові утримувачі?

Допоміжний власник може бути на два, три, чотири та більше предметів. Такі кріплення дозволять просто засіяти кермо всілякими плюшками та необхідними предметами.

Існують допоміжні утримувачі з кріпленням не тільки на кермо велосипеда, а й на підсідельну трубу та раму. Вони можуть бути використані для встановлення однієї або кількох фляг, велосипедного насоса, і навіть для перевезення вантажів у вигляді сумок та рюкзаків.

Ціна на додаткове кріплення залежатиме від кількості місць для встановлення предметів, від універсальності елемента кріплення, від матеріалу і від витривалості (максимального навантаження).

Як закріпити?

Існують кілька типів кріплення:

1. На винос – кріплення болтом.

2. Хомут під болт.

3. Хомут під ексцентрик.

Звичайно ж найзручніше кріплення з ексцентриком. Кріплення болтовим хомутом і на винос керма - менш практичні, але захищені від крадіжки.

Облагоджуйте свій велосипед і оточуйте себе максимальним комфортом за доступною ціною разом з інтернет магазином Фрікке. За додатковою консультацією звертайтесь до нашого онлайн-чату або за телефонами вказаними на сайті.


Дата поновлення редакції 31,08,2023.