0
0

Очищувачі для гальма

0
Виробник Chepark (Тайвань).Рідина Chepark BIC-600 призначена для очищення ротора дискового гальма від усіляких забруднень.Добре видаляє бруд, пил, відмінно прибирає жирні масляні плями.Швидко випаровується і не залишає після себе жодних слідів.Є безп..
305 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Finish Line (США).Набір FINISH LINE Premium Bike Care Value Pack - Dry має всі необхідні компоненти для швидкого та якісного регулярного догляду за велосипедом.В даний набір входить шампунь для велосипеда, мастило для велосипедного ланцюга ..
1 197 грн
Нет в наличии

Засоби для очищення дискового гальма.


Велосипедні гальма є відкритим, незахищеним механізмом, який потрібно періодично чистити. Купити рідину для чищення гальмівного диска за доступною ціною можна через інтернет у магазині Фрікке, або самовивозом у Дніпрі.

Під час катання на гальмівних дисках накопичується пил та частинки бруду, що піднімається з дорожнього покриття. Колодки, під час зупинки, сильно притискаються до роторів (дисків), впресовуючи весь бруд усередину деталей.

При попаданні бруду на гальмівний ротор з'являється неприємний звук під час зупинки. У скрипучого гальма знижується ефективність, тому що на дисковій поверхні з'являється плівка із бруду. Запобігти швидкому зносу можна, якщо вчасно очищати гальмівні механізми від бруду.

На міських дорогах обов'язково присутня автомобільна олія. Тому, якщо їздити велосипедом під час дощу або по калюжах, то обов'язково тонка плівка олії осяде на системі гальм.

Важливо стежити за цим та вчасно очищати гальма від олії. Для цих цілей необхідно використовувати спеціальну рідину для гальмівних дисків. Вона дуже ефективна і коштує недорого.

Інтернет-магазин Фрікке пропонує великий вибір засобів для гальмівних дисків за оптимальною ціною. Якщо вчасно усувати забруднення, дорожнє автомобільне масло, то служба велосипедної гальмівної системи буде довгою та бездоганною. Доставка по Україні відбувається у найкоротші терміни.

Дата поновлення редакції 12,09,2023.