0
0

Кріплення для велосипеда на фаркоп автомобіля

Кріплення для перевезення велосипедів на фаркоп.
Маючи на своєму авто фаркоп Ви отримуєте унікальну можливість купити кріплення для перевезення велосипедів на фаркопі. Такий аксесуар дозволить кожному любителю велотуризму перевозити байк із собою, не займаючи внутрішній простір автомобіля.

Перевозити велосипед фаркопом дуже зручно

Сучасні технології дозволяють здійснювати перевезення велосипедів на фаркопі машини із бездоганним комфортом. Незважаючи на те, що кріплення не мале і здається, що до багажника не підібратися після його встановлення – це не так. Є спеціальна педаль, що дозволяє одним рухом відкинути велокріплення, навіть не знімаючи великі.

Велокріплення на фаркоп із захистом від угону

Сучасні виробники дають нам не тільки можливість використання фаркопа для транспортування велосипедів, але й подбали про безпеку та захист від шахраїв.

  1. Замок на з'єднанні з фаркопом, що фіксує і не дозволяє зняти конструкцію разом з байками.
  2. Замки на упорах і затискачах, що фіксують велосипед на велокріпленні і не дозволяють просто зірвати байк і втекти з ним.
  3. Додаткові ремені та утяжки, які також допомагають знерухомити великий, створюють додаткові перешкоди недоброзичливцям.

Перевезення велосипеда на фаркопі безпечне.

Для безпечного пересування автомобіля виробники оснастили аксесуар додатковими ліхтарями, які підключаються до стандартної розетки та дозволяють повідомляти учасникам руху про ваші дії: повороти, гальмування, задній хід тощо. Це величезний плюс, тому що встановлені для транспортування великі, не повністю, але суттєво затуляють задні ліхтарі автомобіля.

Скільки велосипедів можна перевозити одночасно фаркопом?

Фаркопні кріплення для перевезення велосипедів є одними з найбільш містких. Існують конструкції, здатні перевозити одночасно два, три і навіть чотири велосипеди. Це досягається завдяки жорсткій установці фаркопа на кузові авто, що дозволяє витримувати серйозні навантаження.

Інтернет магазин Фрікке з радістю допоможе купити кріплення на фаркоп для перевезення велосипедів. Ціна на такий виріб трохи кусається, але й дозволяє з собою перевезти одночасно велосипеди для всієї родини. Якщо Ви відправляли свої байки раніше транспортними компаніями – то знайте, що за кілька поїздок велокріплення на фаркоп окупиться з лишком!


Дата поновлення редакції 31,08,2023.