0
0

Шосейні велосипеди

Шосейні велосипеди

Чи потрібний Вам шосейний велосипед?

шосейник

Хто купує шосейні велосипеди, і для чого потрібні такі байки, ми розповімо вам зараз.

Шосейний велосипед – це окремий клас вело промисловості. Легкий, практичний та швидкий двоколісний транспорт, який використовується не лише у профільному спорті, а й для коротких чи тривалих заїздів.

Якщо порівняти динамічні характеристики всіх класів велосипедів, то виявиться, що шоссер є найшвидшим. Поїздки на такому мотоциклі дозволять вам максимально можливо тренувати всі групи м'язів.

Зазвичай потенційна аудиторія цього – це ті люди, які люблять велокрос.

Популярність шосейних велосипедів зростає щороку. Тому що байк дозволяє розвивати досить велику швидкість на рівному покритті, що вже говорить про можливість долати тривалі відстані.

Якщо для їзди поганими дорогами райдери вибирають MTB велосипеди, то шосейний клас відмінно піде для поїздок по рівних покриттях.

Основні характеристики велосипеда

параметри шосейника

Будь-який велосипед з шосейного класу має такі характеристики:

 1. Полегшена рама.
 2. Великі колеса (діаметр).
 3. Передня вилка без амортизації.
 4. Кермо-баран.
 5. Розвинена трансмісія.
 6. Легкі гальма.

Рама на шоссері має бути суперлегкою та міцною. Від цього залежить час експлуатації основи велосипеда. Виробники найчастіше використовують два види матеріалу у виготовленні - це алюміній або карбон. Другий зустрічається на байках професійного рівня і ціна на них досягає найвищої планки.

На шосейний велосипед встановлюються колеса розміром 28 дюймів. Такі характеристики також зустрічаються на синглспідах, циклокросах або гібридах. Великий розмір коліс дозволяє досягти хороших динамічних показників. Швидкий розгін, відмінний накат, стабільна швидкість і таке інше. Як правило, від накату залежить те, як райдер маневруватиме між перешкодами під час поїздки, бо велосипед рухається за інерцією в такому випадку.

Встановлювані покришки мають малими розмірами. Але тиск у камерах досить високий - це необхідно для того, щоб уникнути динамічних втрат. Протектор на гумі практично непомітний.

На шосейнику не може бути передньої амортизації, бо на таких велосипедах їздять виключно асфальтом. Додатково жорстка вилка забезпечує стабільний розгін без розгойдування, як це може спостерігатися у класу МТБ.

Кермо-баран - це відмінна риса шосейного велосипеда. Конструкція розробляється таким чином, щоб забезпечити мінімальний опір за сильного зустрічного вітру. Форма керма дозволяє під час поїздки змінювати положення рук, таким чином райдер менше втомлюється при черговому тривалому заїзді.

Переваги шосейних велосипедів

швидкість шоссеру

Розглянутий клас має наступний ряд переваг перед рештою:

 1. Велосипед швидко їде рівною дорогою.
 2. Зустрічний опір наближено до мінімуму.
 3. На байку райдер чудово зможе долати затяжні підйоми/спуски.
 4. Велосипед має гарну маневреність під час поїздки.
 5. Трансмісія на шоссері, як правило, 27 швидкісна.

Гальма на велосипеді значно відрізняються від обладнання, яке встановлюється на інші класи байків. Тут використовується легка система кліщового типу із високою модуляцією. Для шосейного класу всі навісні механізми повинні бути якомога легшими, від цього залежить динаміка розгону та інші важливі характеристики.

Будьте готові до того, що на шоссері не встановлюються педалі заводом-виробником. Ці деталі підбираються індивідуально та купуються окремо.

Різновиди шосейних велосипедів

види шоссерів

Перед тим як купити шосейний велосипед визначте собі цілі використання байка.

Як тільки визначитеся, можна переходити до вибору шоссеру:

 1. Універсальний велосипед підходить для тривалих заїздів на дистанції від 50 до 250 кілометрів. Кілька разів на рік на такому байку можна вирушити у велотур більш ніж на 250 км.
 2. Прогулянковий шосейний байк купується райдерами-початківцями. Це гібридні моделі, які поєднують у собі можливості гірського та шосейного велосипеда.
 3. Гоночний це професійний клас. Рама такого велосипеда виготовляється з карбону, суперлегкі колеса, а навісне обладнання, як правило, преміум рівня. Такі байки використовуються спортсменами у професійних змаганнях. Відповідно, ціна на такі моделі не може бути низькою.

Таким чином, ґрунтуючись на вищевикладеній інформації, тепер вам не важко вибрати і купити шосейний велосипед у нашому магазині.

Пропонуємо вам прямо зараз ознайомитися з доступним асортиментом та здійснити покупку.

Доставка замовлень здійснюється в будь-яку точку України.

Якщо вам потрібна додаткова консультація – передзвоніть нам, і ми відповімо на всі ваші запитання.

З повагою, інтернет магазин Фрикке .

Дата поновлення редакції 02,09,2023.