0
0

Велонасоси двосторонньої дії

0
Велосипедний насос GIYO GP-23D.Матеріали: пластик, алюміній.Максимальний тиск – 140 psi/9.6 bar/9.6 ат.Типи ніпелів: Schrader(AV)/Presta(SV)/Dunlop(DV).Комплектація: насос.Колір: сріблястий...
414 грн
Нет в наличии
0
Універсальний двосторонній міні-насос Green Cycle.Корпус: із алюмінієвого сплаву.Ручка: доладна Т-подібна.Максимальний тиск: 120psi.Тип ніпеля: клапан Schrader/Presta (без необхідності перемикання).Колір: сріблястий...
294 грн
Нет в наличии

Подвійний удар чи велонасос двосторонньої дії.
Ефективність та мінімум зусиль – основні характеристики велосипедного насоса двосторонньої дії. Принцип роботи такого насоса ґрунтується на економічному використанні сил, часу та повітря. Потрібний рух повітря формується за будь-якого руху: натисканні, витягуванні. Поршень насоса щільно прилягає із двох сторін у циліндрі. Що більше ви рухаєтеся, то швидше йде процес накачування.

Переваги вже вказані у самому описі. Додати до цього можна зручність у транспортуванні, поміститься в будь-яке місце, має кріплення до будь-якої частини велосипеда, переважно підходить для всіх видів ніпелів на колесі велосипеда, оснащені вбудованим манометром, для визначення точного тиску в шинах.

Недоліки насоса двосторонньої дії просто відсутні. Виробники продумали дрібниці конструкції та втілили в реальність відмінний інструмент. Колесо велосипеда зможе накачати навіть малюк.

Купити насос двосторонньої дії – найкраще вкладення ваших грошей. До того ж його ціна в магазині «Фрікке» не зашкодить вашому бюджету. Замовте недорого цей аксесуар в інтернет магазин Фрікке, обравши доставку в будь-який куточок України, або заберіть самовивозом у Дніпрі.


Дата поновлення редакції 30,08,2023.