0
0

Штир підсідельний з амортизатором

0
Виробник: JAGWIRE.Комплект Pro Dropper Kit PCK600 для телескопічних підсідельних штирів.Призначений для монтажу або заміни магістралі від дистанційного важеля, що знаходиться на кермі, до підсідельної труби Dropper.Матеріал виробництва: трос з нержав..
960 грн
Нет в наличии
0
Амортизаційний підсідельний штир Kalloy SP-379 27,2x350 мм.Підсідельна труба Kalloy SP-379 для більш комфортної їзди на велосипеді.Матеріал: алюміній.Діаметр: 27.2 мм.Довжина: 350 мм.Робоча хода: 40 мм.Регулювання жорсткості пружини: є.Кріплення сідл..
883 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Cannondale.Підсідельна труба Cannondale DOWNLOW можна міняти висоту сідла прямо на ходу одним натисканням на ручку дистанційного керування, не встаючи з велосипеда.Діаметр: 31.6 мм.Довжина: 440 мм.Максимальна висота: 340 мм. (Від мінімально..
9 960 грн
Нет в наличии
0
Демпфуючий підсідельний штир паралелограмної конструкціїЕфективно поглинає тряску та удари про нерівність дороги.Хід підвіски – 25мм.Рекомендоване обмеження ваги сідока – 90кг.Захист від попадання пальців у паралелограмну конструкцію – у комплекті.До..
3 103 грн
Нет в наличии
0
• Матеріал: алюміній 6061-T6• Тип: 15мм зміщення• Довжина: 350мм• Розмір: Ø27,2мм• Хід: 40мм• Вага: 466гр.• Колір чорний..
884 грн
Нет в наличии
0
Підсідельна труба SPS-C372 Zoom із вбудованим регульованим кріпленням сідла та амортизацією.Виробник: ZOOM (Китай).Діаметр: 27,2 мм.Довжина: 350 мм.Матеріал: алюміній.Колір чорний...
377 грн
Нет в наличии
0
Амортизационная подседельная труба ZOOM SP-80N/EN-C.Производитель: ZOOM (Китай).Диаметр: 27,2 мм.Длина: 350 мм.Материал: алюминий.Цвет: черный...
416 грн
Нет в наличии
0
Підсідельна труба ZOOM SP-79/EN-C з амортизацією чудово підійде власникам прогулянкових велосипедів.Виробник: ZOOM (Китай).Діаметр: 27,2 мм.Довжина: 350 мм.Матеріал: алюміній.Колір: сріблястий...
234 грн
Нет в наличии
0
Підсідельна труба ZOOM SP-79/EN-C з амортизацією чудово підійде власникам прогулянкових велосипедів.Виробник: ZOOM (Китай).Діаметр: 25,4 мм.Довжина: 350 мм.Матеріал: алюміній.Колір: сріблястий...
234 грн
Нет в наличии

Підсідельна велосипедна труба із амортизатором.

штырь с амортизатором

Надійна підсідельна труба з вмонтованим амортизатором є зручною опорою для велосипедиста. Вона стикує сідло з рамою та дозволяє зробити умови руху комфортними. Амортизатор є важливим конструкторським рішенням, що знімає стомлюваність велогонщика і пом'якшує поштовхи, що виникають через нерівності дороги.

Жорсткі штирі бувають сталевими (входять до комплектації найбюджетніших байків) та алюмінієвими (встановлені на всіх сучасних велосипедах середнього та преміум класу, за винятком карбонових велосипедів). Амортизаційні штирі роблять у телескопічному виконанні і у вигляді паралелограма і тільки зі сплаву алюмінію. Перед встановленням всіх видів необхідно підрегулювати посадку штирів, виходячи з маси райдера. Не налаштований байк буде мукою для велосипедиста, дискомфортною і, зрештою, може призводити навіть до деформації велосипедної рами. Найчастіше, посиделі виробляють із різних алюмінієвих сплавів.

Купити підсідельний штир із амортизатором за вигідною ціною можна в інтернет магазині Фрікке. Ціну на різні велосипедні запчастини, включаючи акційну, завжди можна побачити на сайті.

Для всіх покупців доступна доставка по Україні або продукцію магазину завжди можна забрати самовивозом у Дніпрі.

Дата поновлення редакції 08,09,2023.