0
0

Подовжувачі штока вилки

Подовжуємо шток велосипедної вилки.


Багатьох цікавить: навіщо потрібен подовжувач штока велосипедного виделки? Для того щоб велосипедист міг їхати з рівною спиною. Для тих, хто любить їзду з рівною спиною, а через конструкцію байка, доводиться схилятися, опускаючись до керма. Для тих, хто звик їздити рівно і важливо.

В цьому випадку знадобиться купити подовжувач штока вилки. Це допоможе зробити їзду на байку зручною та зберегти здоров'я хребта, тим більше, що ціна на подовжувач доступна кожному веломану.

Вибираючи подовжувач штока вилки, зверніть увагу на деякі нюанси:

  1. Гарантія якості. Купуйте лише моделі заводського виробництва. Вони виконані на професійному устаткуванні, надійні, довговічні;
  2. Легка вага. Любителям тривалих велосипедних прогулянок рекомендується максимально полегшити вагу свого велосипеда. Тому оптимальним варіантом буде алюмінієвий подовжувач штока вилки;
  3. Простота встановлення. Чим простіша конструкція, тим легше виконати установку в домашніх умовах.

Вибираючи деталь, важливо щоб було дотримано співвідношення: ціна – якість. Якщо ви шукаєте легкий, якісний подовжувач штока вилки або іншу деталь, то в нашому інтернет магазині Фрікке ви зможете купити все, що потрібно, та замовити доставку по Україні.

Відкривайте необхідний розділ каталогу та ознайомтеся з нашими пропозиціями. Ви можете швидко отримати товар самовивізом у Дніпрі. Ми повернемо вам гроші за невідповідності якості.

Дата поновлення редакції 05,09,2023.