0
0

Сумки для велоінструменту

0
Сумка для велосипедного інструменту – для організації робочого місця поза майстернею.Складається з великої кількості кишень для набору основного велосипедного інструменту...
717 грн
Нет в наличии
0
Сумка з набором велосипедного інструменту – для перенесення, зберігання та організації робочого місця поза майстернею.У набір входить наступний комплект інструментів:• Плоска викрутка №4• Хрестова викрутка №2• Тросоріз для тросів та сорочок• Складови..
3 262 грн
Нет в наличии

Сумка для велоінструменту.Тим, хто робить далекі поїздки на велотранспорті, просто необхідно мати при собі інструменти для свого залізного коня. Яким би надійним не здавався ваш велосипед, ніхто не застрахований від непередбачених раптових поломок. Інтернет магазин Фрікке пропонує широкий асортимент сумок для велосипедної майстерні, в якій ви легко зможете вмістити всі необхідні інструменти. У нас є сумки різних розмірів та кольорових гам, виконані в максимально високій якості. Навіть найвибагливіший покупець знайде собі найбільш відповідну велосумку для власного велотранспорту. Наша певна перевага є доступна ціна. Тому замовити та купити сумку для велоінструментів недорого можна безпосередньо в інтернет магазині Фрікке та забрати її самовивозом у Дніпрі або скористатися послугою доставка по Україні за короткий термін.


Дата поновлення редакції 30,08,2023.