0
0

Сідло для BMX велосипедів

0
Сідло: тільки для BMX.Колір: червоний із чорним.Діаметр: 25.4 мм.Вага: 260 грам...
413 грн
Нет в наличии
0
Сідло: тільки для BMX.Колір: фіолетовий із чорним.Діаметр: 25.4 мм.Вага: 300 грам...
413 грн
Нет в наличии

Як правильно вибрати сідло для велосипеда BMX?

седло для вмх

Останнім часом BMX велосипеди стають все популярнішими. Головне призначення такого велосипеда – їзда з трюковими елементами, тобто екстремальне пересування дорогою. І ключовим елементом, що впливає на комфорт у такому використанні байка, є сідло.

Потрібно розуміти, що ідеального сідла для виконання трюків та пересування немає. Кожен повинен вибирати сидіння, виходячи зі своїх бажань, можливостей, нюансами ціни тощо.

Які сідла бувають

  1. М'яке ФЕТ-сідло. Хоча BMX велосипедисти не звикли сидіти на даному велосипеді, так як постійно зайняті трюками і їздою стоячи, все ж таки подбати про комфорт в положенні сидячи потрібно. Таке сідло простіше затискати, що дозволяє легше виконувати трюки;
  2. Slim. Дана модель дозволяє робити будь-які трюки, оскільки сидіння компактне і менше важить;
  3. Mid. Багато райдерів вважають таке сидіння золотою серединою. На ньому досить зручно сидіти і виконувати трюки, воно не заважатиме при їзді та стрибках.

Де придбати сідло для велосипеда BMX

Наш інтернет магазин Фрікке пропонує купити будь-які моделі сідел для різних типів велосипедів, ціна на які доступна кожному райдеру. Діє швидка доставка по Україні та самовивіз у Дніпрі.

Переходьте в каталог та замовляйте запчастини для BMX не дорого.

Дата поновлення редакції 08,09,2023.