0
0

Чоловічі та жіночі велошлеми ( унісекс ) MTB

Гірські велошоломи для жінок та чоловіків.
Взагалі велошоломи МТВ можна розділити на дві великі категорії щодо цілей використання:

  • велошоломи для екстремальної їзди - тип фулфейс та котелок;
  • Крос-кантрійні моделі.

Перший підвид велошоломів для тих, хто займається не традиційним катанням на швидкості, а використовує велосипед як механізм для трюків, а також проходження незвичайних смуг перешкод. Такі шоломи важчі за звичайні, мають меншу кількість отворів для вентиляції, і виробляють їх з більш міцного матеріалу. Конструкція частіше цілісна, ніж збірна.

Друга категорія дуже широка, за статистикою, такі велошоломи найбільше купують в Україні. Це зумовлено тим, що використовують їх насамперед для велопрогулянок у місті, поїздок на невеликі відстані.

Тішить, що зараз можна вибрати велошолом, не витрачаючи багато часу на його пошуки. Лінійка товарів дивує своєю широтою. Найлегше купити велошолом для МТВ, зайшовши на сайт інтернет-магазину "Фрікке". Якщо ви початківець велосипедист, і це ваша перша покупка, зверніть увагу на довжину обхвату вашої голови, це визначить розмір: S, M або L.

Навіть сідла велосипед, будучи повністю екіпірованою, будь-яка дівчина бажає залишатися собою. Виробники розуміють це, і надають вашій увазі безліч різних кольорів велошоломів. Що дозволить вам залишатися собою: модною та яскравою. Чоловікам також пощастило. Якщо вам набридли стандартні малюнки, зверніть увагу на матові відтінки - останнім часом вони користуються великою популярністю за рахунок стриманого, воістину чоловічого стилю.

Ціна велошолому МТВ порадують будь-який гаманець, без втрати якості: купити велошолом з доставкою по Україні можна від 1000 до 2000 гривень. Погодьтеся, не дорого за гарантію безпеки на дорозі.