0
0

Для ліхтарів

0
Виробник: TW (Тайвань). Пристрій, що дозволяє звільнити простір на кермі.Кріпиться: на корону чи горилу вилки.Матеріали виробництва: пластик.Колір чорний...
68 грн
Нет в наличии
0
Виробник: INFINI (Тайвань).Організатор вільного простору Infini ARCSPAN I-901, що дозволяє звільнити простір на кермі.Призначення: закріплюється на кермо, а на нього можна встановити фару + комп'ютер.Матеріали виробництва: пластик.Розмір:Довжина – 11..
58 грн
Нет в наличии

Кріплення ліхтарів та фар для велотранспорту.
Це не смішно. Купити утримувач ліхтаря справа відповідальна. Ліхтар збереже життя велосипедисту і дасть безпеку не тільки Вам, але й усім іншим транспортним засобам та пішоходам. Утримувач ліхтаря її гарантує, але лише за умови правильного вибору та надійності цього виробу. Для виготовлення цього виробу використовують пластик чи силікон, ціна найприйнятніша.

Способи кріплення ліхтаря залежать від його розташування. Це шарнірний утримувач, кліпса, прищіпка-затискач.

На кермо проводиться установка переднього світла. Можливий варіант кріплення переднього світла та до шолома. Якщо поїздка передбачається в нічний час, то ідеально поєднати ці два варіанти. Так як надійність фіксації у цьому випадку є пріоритетом, потрібно скористатися монтажними кріпленнями. Їх виконують як кронштейна.

Установка заднього світла проводиться на багажнику велосипеда та бажано також використовувати монтажні кріплення. Як і у будь-якого виробу, вони мають свої недоліки: доведеться трохи повозитися з установкою і при поломці його важко замінити. Але безпека понад усе.

На рюкзак можна використовувати кріплення габаритних вогнів з поворотниками. Кріплення на рюкзак виконане у вигляді липучок або наборів утяжок.

Інтернет магазин Фрікке допоможе визначитися з вибором потрібного кріплення переднього, заднього світла та купити утримувач ліхтаря на Ваш велосипед. Доставка по Україні – послуга від інтернет-магазину «Фрікке». Також можна самим забрати придбаний виріб самовивозом у Дніпрі. Ціна порадує будь-якого вимогливого покупця.


Дата поновлення редакції 31,08,2023.