0
0

Запчастини для електро велосипедів

Запчастини для електровелосипеда

 

Як ми самі переконуємося майже кожен погожий день – двоколісний електротранспорт у тих чи інших модифікаціях, дедалі більше заповнює вулиці наших міст і їздити на ньому воліють райдери різних поколінь. Серед такого виду легкого та екологічно чистого автомобіля, електровелосипеди займають популярну і, як би сказати, – окрему нішу. Вся справа в тому, що їздити на електровелосипеді можна як за допомогою електротяги, так і традиційно: крутячи педалі на втіху, що дуже зручно, особливо для довгих дистанцій або вело-подорожей. Це дозволяє поєднувати два світи одночасно – класичний та сучасних технологій.


Зрозуміло, що два суміщені методи динаміки передбачають заміну та купівлю запчастин для електровелосипеда більшої кількості та відмінної якості. Саме тому його вартість перевершує звичайні великі, оскільки електробайк в силу більш високих швидкісних режимів комплектується не дешевими компонентами: акумуляторною батареєю, двигуном, потужною гальмівною системою, високотехнологічною рамою, продуктивною трансмісією, міцними шатунами, комп'ютерним дисплеєм , а також безліччю інших специфічних деталей для електротяги.


Комплектуючі на електровелосипеди

 

Для того, щоб правильно замінити деталь електровелосипеда при поломці або апгрейді, можливо навіть переобладнати ваш класичний великий, потрібно розуміти параметри та особливості роботи компонентів при тому, що вони випускаються спеціальними лінійками «E-bike». Тому слід уважно ознайомитися зі специфікацією вашого електробайка, характеристиками батареї, двигуна, комплектом обладнання і тоді робити подальші кроки щодо усунення несправностей, тюнінгу та інших втручань. Зазвичай все обладнання електровелосипеда поділяють на такі сегменти:

  1. Акумуляторні батареї;
  2. Зарядні пристрої;
  3. Контролери;
  4. Двигуни;
  5. Елементи керування;
  6. Дисплеї та індикатори;
  7. Комплекти електроустаткування;
  8. Елементи кріплення;
  9. компоненти трансмісії;
  10. Елементи захисту;

Як відомо, згодом механічні вузли та ємнісні батареї схильні до вироблення. Стираються і поступово зношуються всі елементи, що піддаються тертю, з кожним новим циклом заряду батареї, вона трохи втрачає в ємності і вимагає більше часу для заряджання, тому, коли з'явилися серйозні побічні явища слід звернути на цю увагу, цілком ймовірно, причини у зносі.

Якщо вам важко розібратися в нюансах обладнання та підшукати релевантну заміну, найкраще звернутися за допомогою на сайт виробника вашого електробайка, зазвичай там можна знайти все необхідне. В іншій ситуації, коли це неможливо з зовнішніх причин, слід пошукати спеціалізовані інтернет-магазини велопродукції, де майже завжди продають комплектуючі для електробайків і проконсультуватися з питань, що вас цікавлять.

Інтернет магазин Фрікке – це місце продажу якісної та доступної велопродукції будь-якого рівня. У нашому каталозі представлені найкрутіші та більш бюджетні електровелосипеди всіх вікових категорій та технічних параметрів. А також ви можете купити запчастини для електровелосипедів: зарядні пристрої, заглушки, кришки, ущільнювачі, трансмісія електровелосипеда, фари, датчики, кабелю, проводки, роз'єми, багатофункціональні дисплеї, чохли та захисту на батареї, фірмові шатуни та багато іншого від провідних світових виробників. Наші досвідчені консультанти завжди готові надати кваліфіковану допомогу та знайти для вас вдале та вигідне вирішення проблеми, а швидка доставка замовлення в будь-який регіон України гарантує безпеку та повну клієнтську підтримку. У місті Дніпро є опція самовивезення з нашого фізичного магазину.