0
0

Багажники на підсідельний штир, консольні

0
Консольний багажник Green Cycle GC-C903R.Тип: кріплення до підсідельного штиря (25,4-31,6 мм).Максимальне навантаження: 15 кг.Матеріал: алюміній.Колір чорний. Вага: 650 гр...
352 грн
Нет в наличии
0
Велосипедний багажник консольного кріплення.Кріпиться на підсідельну трубу діаметром від Ø27,2 до Ø31,8.Максимально допустиме навантаження – 10 кг...
956 грн
Нет в наличии
0
Велосипедний багажник консольного кріплення.Кріпиться на підсідельну трубу діаметром від Ø27,2 до Ø31,8.Максимально допустиме навантаження – 10 кг.Дана версія консольного багажника оснащена великими бічними захисними стійками, які не даватимуть багаж..
901 грн
Нет в наличии

Багажник велосипедний із кріпленням під сідлом.
Один із найпопулярніших способів ведення здорового способу життя в наші дні – це придбання двоколісного транспорту. І важливе місце у цьому питанні займає комплектація велосипеда, яка однозначно має відповідати всім сучасним вимогам.

Багажник, з кріпленням на підсідку (називається «консольний») стане незамінною річчю у вашому арсеналі. Він істотно відрізняється від традиційних систем. Конструктивно призначення такого багажника має лише єдину точку кріплення до велосипеда. Цією точкою є спеціальний хомут, який можна встановити тільки на підсідельну трубу двоколісного транспорту. Основна перевага такої консолі – це швидкість установки та знімання системи, а також невелика ціна. Його використання посідає велосипеди, яким не потрібне щоденне використання багажника. Або він стане незамінним помічником для байків, які не мають кріплення для штатного багажника.

Єдиний мінус консольного велобагажника на підсідельний штир – це неможливість перевезення вантажів більше десяти кілограмів. Інтернет магазин Фрікке представляє широкий вибір надійних багажників, виконаних із якісних та міцних матеріалів. Приємним бонусом стане доступна ціна.

Купити багажник на підсідельний штир не дорого можна у нашому магазині та забрати його самовивозом у Дніпрі, якщо ви є мешканцем іншого міста, то нами передбачена доставка по Україні.

Дата поновлення редакції 04,09,2023.