0
0

Поліролі

0
Виробник: FINISH LINE (США).Поліроль для велосипеда Finish Line Polish&Protectant, новий погляд на очищення велосипеда!Цьому очиснику зовсім не потрібна вода.Просто нанесіть його на раму, зачекайте 10 секунд і протріть м'якою чистою ганчіркою.Піс..
333 грн
Нет в наличии

Поліролі для велосипеда.


Щоб байк радував довгий час своїм сяючим виглядом, необхідно купити поліроль для велосипеда. Вони використовуються не тільки для гарного блиску, але насамперед для захисту велосипеда. Перед застосуванням потрібно зняти колеса, щоб поліроль не залишилася на гальмівних колодках та дисках.

Це своєрідний захисний шар, що оберігає фарбу від руйнівної зовнішньої дії. Невидима воскова плівка захищає пори лакофарбового покриття, тим самим не дає зовнішнім атмосферним впливам негативний, окислюючий вплив.

Основні переваги використання поліролі для рами:

  1. Сяюча чистота. Байк, оброблений поліроллю, відштовхує пил, грязьові частинки, що довше залишається чистим.
  2. Захист від корозії. Водовідштовхувальна поліроль наноситься лише на металеві поверхні, хромовані поверхні. Вона не дозволяє волозі проникати всередину металу та перешкоджає появі іржі.

Поліролі рекомендується використовувати до 3 разів на рік. Купити якісні полірувальні засоби за гарною ціною можна в інтернет магазині Фрікке з доставкою по Україні. Тут ви знайдете лише найякісніші, перевірені вироби.

Правила застосування поліролі:

  • Для байків є спеціальні велосипедні поліролі, але можна застосовувати автомобільні на водній або силіконовій основі. На таких основах випускають засоби для натирання покришок. На водяній основі – блиск тримається дуже недовго, але такі кошти коштують вкрай не дорого. На восковій основі дуже якісна річ. Зберігає блиск на шинах до 4-5 днів;
  • Металеву поверхню потрібно добре вимити і ретельно просушити;
  • Обробляти рекомендується виключно металеві хромовані поверхні. Використовується губка або шматок м'якої тканини. Втирання рідкого пастоподібного засобу відбувається акуратними круговими рухами;
  • Потрібно стежити, щоб не потрапляли шматочки бруду чи дрібні предмети. Вони можуть стати причиною появи подряпин;
  • Після того як нанесений полірувальний шар, його потрібно ретельно розтерти м'якою тканиною до появи блиску;
  • Усі роботи необхідно виконувати не поспішаючи, послідовно.

Після нанесення полірувальних засобів, ваш байк буде сяяти, як новенький. Купити поліроль можна за найкращою ціною на нашому сайті або забрати самовивіз у Дніпрі.

Дата поновлення редакції 12,09,2023.