0
0

BMX велосипеди

0
Titan Flatland – невелика, але конкурентна лінійка українських ВМХ байків, розроблена вітчизняними інженерами для хлопців екстремалів, які освоюють трюкові дисципліни та люблять вуличний стиль катання.Враховуючи стрибки та виконання гравітаційних трю..
19 700 грн
Нет в наличии
0
Stolen OVERLORD – лінійка висококласних, стильних ВМХ байків, розроблена успішною австралійською спеціалізованою компанією в індустрії трюкових велосипедів та комплектуючих – Stolen для хлопців екстремалів, які мріють освоювати стріт, дріт на колесах..
12 151 грн
Нет в наличии
0
Stolen SAINT – невелика лінійка крутих ВМХ байків, розроблена успішною австралійською спеціалізованою компанією в індустрії трюкових велосипедів та комплектуючих – Stolen для хлопців екстремалів, які практикують стріт, дріт на колесах розміром 24 дюй..
11 948 грн
Нет в наличии
0
Titan Flatland – невелика, але конкурентна лінійка українських ВМХ байків, розроблена вітчизняними інженерами для хлопців екстремалів, які освоюють трюкові дисципліни та люблять вуличний стиль катання.Враховуючи стрибки та виконання гравітаційних трю..
8 600 грн
Нет в наличии
0
Stolen STEREO - лінійка ВМХ байків, що не вбиваються, розроблена успішною австралійською спеціалізованою компанією в індустрії трюкових велосипедів і комплектуючих - Stolen для досвідчених хлопців екстремалів, які практикують стріт, дерт на колесах р..
13 087 грн
Нет в наличии
0
Stolen STEREO - лінійка ВМХ байків, що не вбиваються, розроблена успішною австралійською спеціалізованою компанією в індустрії трюкових велосипедів і комплектуючих - Stolen для досвідчених хлопців екстремалів, які практикують стріт, дерт на колесах р..
14 364 грн
Нет в наличии
BMX велосипеди

Велосипед BMX (бмх)

великий вмх

BMX – досить популярний байк серед підлітків та професійних райдерів, які захоплюються активною та екстремальною їздою. Конструктивна особливість велосипедів BMX не передбачає наявність активної підвіски. Інші характеристики можуть бути зовсім різними. У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати та купити велосипед BMX та почати відточувати паркурські навички катання беймікс культури. Якщо Ви не знаєте, на які характеристики звертати пильну увагу при виборі ВМХ велосипеда для райдера-початківця - тоді сідайте зручніше і вивчайте цей текст до кінця. Отримана інформація дозволить Вам більш усвідомлено підібрати бмікс   велосипед для райдера-початківця!

Особливості велосипеда bmx (бмх)

У даній категорії байків, характеристики визначають вибір до покупки дещо відрізняються від традиційних трюкових моделей.

Рама

рама вмх
Ця частина ВМХ велосипеда розробляється з розрахунку на достатній рівень міцності. Конструкція бмікс велосипеда має два витягнуті трикутники, закріплені на загальній основі. Кріпильні області для втулок мають велику товщину. Для підвищення міцності до рами кріпляться горизонтальні косинки в області заднього пір'я. Ознакою недорогого ВМХ велосипеда для початківців є рама , виконана зі сталі, його ціна найнижча. Більш серйозні моделі БМХ велосипедів оснащуються легованою сталлю з хромом та молібденом. Ще можна зустріти титанові та алюмінієві варіанти. Місця основного навантаження відрізняються помітно великим діаметром труб.

Рульове керування трюкового велосипеда.

кермо вмх

Кермо велосипеда ВМХ має крос бар (перекладина, що покращує міцність конструкції). Найбільш популярне виконання – двоелементне кермо (дві труби), на яке ставляться гріпси , які призначені для покращення зчеплення рук з кермом. Для мінімізації пошкодження з боків додатково встановлюються заглушки. При різних падіннях ВМХ велосипеда торці рульових труб будуть надійно захищені.
Винос є елементом, що скріплює вилку з кермом. Традиційно запчастину виготовляють із алюмінієвого сплаву.
Виделка складається з 2 труб, дропаутів та штока. Аналогічно рамі, дропаути мають більшу товщину. Зазвичай, ця деталь виконується з того ж матеріалу, що і рама, а також розраховується на вісь розміром в 14 мм.

Пеги і шатуни велосипед бмікс.

пеги для вмх
Пеги є трубками з металу, які встановлюються на вісь ВМХ велосипеда. Ця деталь застосовується для виконання трюків на перилах і всіляких гранях, а також як додаткова опора, яка буває дуже доречною. Пеги виготовляються із сталі, хромомолібденового сплаву, а також титану. Дешевші варіанти можуть бути виготовлені з міцного пластику.
Якщо райдер віддає перевагу стилю Flat – пеги помітно більше від звичайних і мають підвищену чіпкість для мінімізації ймовірності зісковзування ноги.
Шатуни - це вісь і 2 шатуни. Цей компонент помилково називають кривошипами. Насправді шатуни є гомілкою велосипедиста. На велосипедах BMX застосовується вісь розміром 19 та 22 мм.

Декілька слів про педалі і втулки трюкових велосипедів.

Педалі традиційно виготовляються із алюмінію, магнію або пластику. Магнієві деталі – найкраще рішення для професійних беймікс велосипедів і ціна таких педалей помітно вища від аналогів. Пластик є найлегшим, але не відрізняється гарною міцністю. Моделі для початківців пропонують сталеву вісь із насипними підшипниками. Більше професійні варіанти ВМХ велосипедів комплектуються хромомолібденовими сплавами з промисловими підшипниками.
Втулки. Якщо райдер робить багато ковзань на пегах, необхідно одягати щитки на передні та задні втулки. Це необхідно для того, щоб уникнути швидкого зношування фланців втулки, а також спиць під час виконання трюків.
Передня втулка, як правило, виготовляється з алюмінію. Велосипеди BMX комплектується двома закритими промисловими або насипними підшипниками. Кріплення деталі здійснюється за допомогою болтів, що вкручуються у вісь. Зазвичай втулка дозволяє встановити 36 спиць, рідше можна зустріти варіанти на 48.
Задня втулка також виготовляється з алюмінію (рідше з титану). Вісь деталі буває розміром на 14 та 10 мм. Закріплення виконується за допомогою гайок або болтів.
Гальма в велосипедах велосипедів розташовуються на рамі, щоб при прокручуванні керма троса не заплутувалися. Таким чином, трос проходить у самій вилці. Для гальмування заднім колесом застосовується гірротор. Компонент розміщується на трубі керма і є підшипником з місцями під закріплення гальмівних тросів.
У підсумку, тепер Ви знаєте, що собою являє велосипед BMX і як купити модель для себе. У нашому інтернет-магазині Ви купите моделі ВМХ велосипедів для райдерів-початківців за прийнятною вартістю. Frikke.ua пропонує Вам прямо зараз вибрати та купити велосипед BMX, а також почати освоювати новий вид велоспорту.
Вдалих покупок!
Дата поновлення редакції 01,09,2023.

BMX велосипеди: Відкрийте для себе світ екстриму

Велосипеди BMX давно стали символом свободи та екстриму. Вони ідеально підходять як для трюків та змагань, так і для повсякденного катання. Якщо ви шукаєте якісний BMX велосипед у Києві, Львові чи Вінниці, наш сайт frikke.ua запропонує вам найкращі варіанти за привабливими цінами.

Чому варто обрати BMX велосипед?

  1. Міцність та надійність: BMX велосипеди спеціально розроблені для витримування високих навантажень. Вони мають посилену раму та якісні компоненти.

  2. Універсальність: BMX ідеально підходять для виконання трюків, катання по місту, парку і навіть для використання на спеціальних майданчиках.

  3. Доступність: На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент BMX велосипедів за доступними цінами, підходящих як для початківців, так і для досвідчених райдерів.

Ціни на BMX велосипеди

Ми пропонуємо конкурентні ціни на весь асортимент BMX велосипедів. У нас ви знайдете як бюджетні моделі для початківців, так і професійні велосипеди для досвідчених райдерів. Кожен наш клієнт зможе знайти ідеальний варіант, що відповідає його рівню та потребам.

Де купити BMX велосипед у Києві, Львові та Вінниці?

На нашому сайті frikke.ua ви зможете легко і швидко обрати та купити BMX велосипед. Ми забезпечуємо зручну доставку по всій Україні, включаючи Київ, Львів та Вінницю. Наші консультанти завжди готові допомогти вам з вибором та відповісти на всі запитання.

Якщо ви хочете зануритися в світ екстриму та свободи, BMX велосипед - це ваш ідеальний вибір. Відвідайте наш сайт frikke.ua та знайдіть свій ідеальний BMX велосипед за найкращою ціною. Розпочніть свою пригоду вже сьогодні!