0
0

Вилки амортизаційні повітряно-олійні

0
Крос-кантрійна повітряно-олійна вилка під вісь стандарту 15мм.Параметри:Розмір колеса 26"Хід вилки 100 ммШток алюмінійТип штока конусний 1 1/8" - 1,5"Корона алюмінійТип дискового гальма PostMountРегулювання стиснення єРегулювання відскоку єЛокаут єВа..
7 562 грн
Нет в наличии
0
Виробник: MRK.Виделка MRK 360AIR SLX-PRO 29".Призначена: для встановлення на велосипеди з колесом діаметром 29" та рульовою колонкою 1.1/8" дюйма.Матеріали виробництва: сталь, алюміній.Хід: 100 мм.Шток: 1.1/8 дюймів (конусний).Гальмо: Disk.Оснащена (..
3 365 грн
Нет в наличии
0
Вилка MRK 29" 360AIR (SLX-PRO 29") - є масляно-повітряною. Амортизатор такого рівня дуже чітко, плавно і якісно відпрацьовує вади дорожнього покриття, і тим самим полегшує навантаження на руки при їзді по пересіченій місцевості. Може бути встановлена..
3 014 грн
Нет в наличии
0
Виделка MRK 29" 360AIR (конус) (SLX-PRO 29") - є масляно-повітряною. Амортизатор такого рівня дуже чітко, плавно і якісно відпрацьовує вади дорожнього покриття, і тим самим полегшує навантаження на руки при їзді по пересіченій місцевості. Може бути в..
2 983 грн
Нет в наличии
0
Велосипедна вилка 29 RST AERIALВилка RST AERIAL призначена для велосипедів з колесами 29 дюймів. Тип амортизації - повітряно-олійна. Така система є однією з найбільш затребуваних та популярних у сьогоднішньому світі. Головною перевагою є повітряна ка..
6 989 грн
Нет в наличии
0
Велосипедна вилка 26 RST AERIALВилка RST AERIAL призначена для велосипедів з колесами 26 дюймів. Тип амортизації - повітряно-олійна. Така система є однією з найбільш затребуваних та популярних у сьогоднішньому світі. Головною перевагою є повітряна ка..
5 251 грн
Нет в наличии

Повітряно-олійна вилка для велосипеда.


Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, що таке повітряно-олійна вилка, її основні переваги.

Хороша вилка для велосипеда визначає якість роботи на 1/3. Саме вилка бере участь у процесі амортизації, гасить коливання, поштовхи, що виникають під час руху.

Якісна вилка переднього колеса велосипеда забезпечує колесу практично безперервний контакт з дорогою, при цьому саме вилка велосипеда поглинає, згладжує всі вібрації, удари під час руху. Велосипедист почувається комфортно, спокійно проїжджає складними ділянками, не відчуваючи нерівностей.

Вилки виготовляються різних конструкцій. Давайте розберемо одну з найякісніших, найдорожчих моделей.

Як працює і де застосовується повітряно-олійна вилка

Дана модель відрізняється високою якістю матеріалу та відповідно немалою ціною. При її виробництві застосовуються просунуті технології.

Амортизація відбувається за рахунок роботи трьох частин:

  1. Металева пружина;
  2. Повітряна компресія. Це картридж, усередині якого знаходиться стиснене повітря. У разі збільшення тиску він стискається, без тиску - розширюється;
  3. Картридж, заповнений олією.

Дані конструкції, взаємодіючи, забезпечують комфортну їзду на мотоциклі. М'яка вилка на велосипеді даної конструкції обладнана повітряною камерою з високим тиском. Чим вищий тиск, тим жорсткіша жилка.

Тиск можна збільшити або зменшити спеціальним насосом. Регулятор жорсткості вилки велосипеда дозволяє зробити його оптимальним у кожному конкретному випадку.

Демпфер є особливою камерою з олією всередині. Усередині неї рухається поршень. При ударі масло перетікає вгору через отвори в клапані, потім витікає назад. Швидкість повернення пружини залежить від часу, необхідного для стікання масла.

Виделку можна налаштувати за допомогою спеціального поршня. Потрібно змінити розмір ширини отвору клапана. Амортизаційна вилка для велосипеда повітряно-олійного типу чудово поглинає вібрації. Колесо рухається у постійному контакті з ґрунтом, при цьому велосипедист почувається легко, комфортно.

Якщо вам потрібна амортизаційна вилка для велосипеда, купити її ви можете в інтернет магазині Фрікке за вигідною ціною. Сайт пропонує винятково якісні, цікаві моделі. Доставка по Україні відбувається за короткий термін. Також можна забрати самовивіз у Дніпрі.

Дата поновлення редакції 04,09,2023.