0
0

Манетка локаут, регулятори

0
Адаптер локауту для керування амортизаційною вилкою велосипеда. Дозволяє блокувати як амортизатор для максимальної жорсткості, так і тонко налаштувати низькошвидкісний стиск. Регулювання здійснюється на ходу з манетки...
675 грн
Нет в наличии
0
Регулятор виточений із високоякісного алюмінію.Підходить для вилок TS8, TS6, Thor, Menja, Durin..
425 грн
Нет в наличии

Виносний локаут.


Манетка локауту дозволяє блокувати вилки. Найчастіше це роблять на ідеально рівних трасах, коли не потрібна амортизація. Недорогі моделі вилок обладнані механічною регуляційною системою. На дорожчих моделях встановлений гідравлічний локаут.

Крім переднього амортизатора, манетка локаута може бути встановлена на задню вилку. Використання блокувань дозволяє з м'якої вилки зробити ригідну, заощадити сили під час їзди на дорозі без перешкод.

Регуляційна кнопка може розташовуватися на вилці. Багато хто питає, що таке виносний локаут? В даному випадку важіль регулювання знаходиться на кермі.

На велосипедних вилках, що мають більш високу ціну, крім блокування жорсткості, можна проводити регулювання відскоку. Купити регулятор відскоку вилки та інші запасні деталі за найкращою ціною дуже просто, не виходячи з дому в інтернет-магазині Фрікке.

Регулятор відскоку дозволяє змінювати час повернення початкове положення. Наприклад, чим рівніша траса, тим повільніше має бути відскок.

Регуляція відскоку дає можливість запобігти ударам по руках і захистити колесо від пошкоджень при їзді нерівною, вибоїстою дорогою.

Переходьте в наш каталог і переконайтеся, що ми пропонуємо деталі високої якості відомих виробників. Доставка по Україні відбувається дуже швидко. Також доступний самовивіз у Дніпрі.

Дата поновлення редакції 05,09,2023.