0 грн
Зробити замовленняДопоможіть купити насос для велосипеда!
Вело насос - невід'ємний аксесуар велосипеда. Без нього краще не сідати на велосипед. Про покупку насоса замислюються в процесі оплати за вело байк. Він або завжди з вами, такий собі міні-помічник, або завжди стоїть і чекає в гаражі своєї черги. Найкращий варіант - ви володар двох примірників: міні насоса та стаціонарного.
Вибрати та купити насос – справа непроста. У вас голова закрутиться від такого достатку. Все залежить від уподобання гонщика, властивостей велосипеда.
Велосипедний насос має дві головки або перехідники, які потрібні для підключення до ніпелів: Presta або Dunlop. До речі, хто ж вигадав накачувати колесо велосипеда повітрям? Трохи історії. Якось Джон Данлоп дивився, як його син катається на велосипеді бруківкою. Через деякий час він вирішив взяти городній шланг, склеїв його кінці і надів на обід колеса, і накачав насосом для м'яча. У 1889 році Данлоп побудував завод із виготовлення шин.
Поршень – серце у будові вело насоса. Виробляючи рухи вгору, вниз, відбувається необхідний рух потоку повітря. Здійснюється накачування шин у колесі.
У Швеції є компресори, що стоять на вулиці. Будь-який велосипедист може скористатися можливістю підкачати колесо.
Які бувають велосипедні насоси?
- Компактні.
- Для виделок та амортизаторів.
- Високого тиску.
- Двох поршневих.
- Двосторонньої дії.
- Телескопічний.
- З манометром.
- Ручний.
- Підлоговий.
- Насос CO2.
І це лише приблизний перелік для загального ознайомлення із цією «штукою».
1. Компактні
Майже всі вироби мають цю властивість. Це зручно. Велосипедист може брати його із собою, оскільки є кріплення до велосипеда.
2. Для виделок та амортизації
Це особливий виріб виключно для виделок. Тільки воно зможе легко дістатися до вилки і створити необхідний тиск. Зібралися в гори, беріть його із собою.
3. Високого тиску
Часто це поняття відносять одразу до двох видів насосів. На ринку з'явилися цікаві моделі з перемиканням режимів. У цьому випадку у вас на рамі прикріплений або лежить у рюкзаку насос високого тиску для вилок, яким ви також можете накачати шини. Здорово, так!
4. Двох поршневий
Це просто звір.
5. Двосторонньої дії
Дуже продуманий, зручний варіант. Збереже ваші сили по максимуму, жоден грам повітря не витрачено просто так. Будь-яка ваша дія спрямована виключно на накачування колеса шини.
6. Телескопічний
Чудовий, ручний міні насос, який легким рухом перетворюється на прилад звичайних розмірів.
7. З манометром
Завдяки цьому предмету, ви дізнаєтесь точний тиск у колесах. А це чимало важливий показник для екстремальної, активної та безпечної їзди.
8. Ручний
В дію навести насос можна за допомогою рук. Усі насоси ручні за винятком ножного, підлогового. Хоча підлоговий ви триматимете двома руками.
9. Підлоговий
Стаціонарний, домашній та надійний. Ще їх називають автомобільними. За значущістю його можна порівняти з молотком у гаражі.
10. Насос СО2
Ультрамодний, швидкий, спритний: за дизайном та за якостями.
Багато велосипедних насосів йдуть зі шлангом у комплекті. На цю деталь варто звернути особливу увагу, щоб потім з легкістю використовувати куплений виріб для накачування шин. Гнучкість – це перше, що з ним асоціюється.
На окрему категорію можна відкласти насос для дитячого велосипеда. Зрозуміло, що процесом накачування будете зайняті саме Ви. Але привчати малюка до вірних зборів у дорогу з наявністю всього необхідного – бажано. У цьому випадку, можна порадити купити недорогий міні насос неонового забарвлення та цікавої форми. Кріплення насоса можна також вибрати за бажанням.
Все для професійного та аматорського вело спорту вам уже знайшов на просторах інтернет-магазин Фрікке. Купити, замовити, ознайомитись з доставкою, різними варіантами оплати, переглянути всі ціни, почитати відгуки клієнтів, стати учасником акцій та здійснити зворотній дзвінок – все це Ви із задоволенням можете зробити зайшовши на сайт Фрікке. Ви громадянин України – доставка ваша. Мешканець міста Дніпро - можете особисто забрати товар. Купити за недорогою ціною - зможете також тут.
Дата поновлення редакції 30,08,2023.