0
0

Для протяжки троса в сорочку

Перед тим як вставити трос у сорочку – змасти його мастилом.


Тросики сприяють гальмуванню та перемиканню передач велосипеда, дають можливість перемикати передачі. Для того, щоб ця робота виконувалася ефективно, необхідно купити мастило для велосипедного троса, його ціна доступна кожному. Якщо трос був куплений низької якості, змащуємо його та сорочку. Тоді робота троса набагато покращає. Перед тим, як змастити сорочку, слід подбати про те, щоб на пильовики не потрапило дрібне сміття.

Важливим складником у системі гальмівного троса двоколісного транспорту є кожух. Цей елемент забезпечує гнучкість тросика. Необхідне мастило для забезпечення плавності. Якщо частини кожуха тереться, то велосипедисту буде важко натискати ручку гальма і перемикати передачі стане важче.

Змащувати трос потрібно, щоб стінки його внутрішньої частини не стиралися одна об одну. Мастило для підтяжки троса забезпечить ефективне та плавне гальмування. Це призводить до безпеки руху любителів їзди на велотранспорті, тому купити її повинен кожен велосипедист.

Низька ціна та висока якість – ось що пропонує інтернет магазин Фрікке. Ми пропонуємо широкий асортимент запчастин до велосипедів не дорого. Можна скористатися послугою – доставка по Україні. Також ви можете скористатися самовивізом у Дніпрі.

Дата поновлення редакції 12,09,2023.