0
0

Набори для чищення

0
Виробник: Finish Line (США).Набір Finish Line Easy-Pro Brush Set призначений для догляду за велосипедом.Комплект складається: з 5, щіток різної форми, для очищення та видалення дорожнього пилу та бруду, з рами та компонентів будь-якого велосипеда, а ..
847 грн
Нет в наличии
0
Виробник: XLS.Щітки XLC TO-CS01Призначені: для зручного та якісного очищення ланцюга та зірок від забруднення.Матеріал: високоміцний пластик.У комплекті: скребок зірочки і щітка, що чистить.Колір чорний...
192 грн
Нет в наличии
0
Виробник: XLS.Щітки XLC TO-CS02Призначені: для догляду та очищення велосипеда.Складається: із універсальної щітки для чищення, щітки для велосипедної рами із вкладишем для губки та щітки для чищення шин.Колір чорний...
404 грн
Нет в наличии

Набір для чищення велосипеда.


Щоб було зручно проводити миття байка, потрібно купити щітки для чищення велосипеда. Існують спеціальні набори, що дозволяють швидко, якісно помити свого залізного коня.

У велосипедний набір виробництва Finish Lain входить 5 різних щіточок, призначених для ефективного очищення всіх частин велосипеда.

Є спеціальні щітки, що дозволяють швидко очистити раму велосипеда від сильних забруднень, а також трансмісію.

У наборі є спеціальний йоржик, який можна використовувати для очищення простору між зірками в касеті. Він чудово прибере бруд, пил між зірочками.

Цей комплект дуже зручно зберігати, застосовувати для очищення ланцюга, а також легкого миття всіх наявних елементів байка. Його ціна цілком прийнятна для дбайливих велолюбителів.

Щіточки, що входять в комплект, зроблені з міцної пластмаси. Вони є надійними, довговічними, дозволяють почистити найбільш важкодоступні місця велосипеда.

Дуже зручно застосувати набір Finish Lain для рами, трансмісії. Завдяки такому комплекту можна легко, швидко промити всі елементи – каретку, перемикачі, зірки, ланцюг та інші.

Купити за оптимальною ціною цей набір можна в інтернет магазині Фрікке з самовивозом у Дніпрі та доставкою по Україні.

Дата поновлення редакції 11,09,2023.