0
0

Зимові велопокришки

0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe ICE SPIKER PRO HS379 зимова, ще більш легка, швидка та чіпка.Призначення: MTB, All Mountain, Trail.Розміри: 27.5" х 2.25 (57-584).Рекомендований тиск: 1.8-3..
2 867 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe MARATHON WINTER HS396 RaceGuard для засніжених, зледенілих доріг.Вільна від металевих шпильок центральна частина протектора робить комфортним рух на засніже..
1 439 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe ICE SPIKER PRO HS379 зимова, ще більш легка, швидка та чіпка.Призначення: MTB, All Mountain, Trail.Розміри: 29" х 2.25 (57-622).Рекомендований тиск: 1.8-3.7..
2 918 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe MARATHON WINTER PLUS HS396, SmartGuard для засніжених, зледенілих доріг.З Marathon Winter Plus ви отримаєте повний контроль на зледенілій дорозі. Навіть у к..
1 644 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe ICE SPIKER PRO HS379, RaceGuard, зимова, ще більш легка, швидка та чіпка.Призначення: MTB, All Mountain, Trail.Розміри: 26" х 2.10 (54-559).Рекомендований т..
2 268 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe ICE SPIKER PRO HS379, RaceGuard, зимова, ще більш легка, швидка та чіпка.Призначення: MTB, All Mountain, Trail.Розміри: 27.5" x 2.25 (57-584) 650B.Реко..
2 376 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe ICE SPIKER PRO HS379, RaceGuard, зимова, ще більш легка, швидка та чіпка.Призначення: MTB, All Mountain, Trail.Розміри: 29" х 2.25 (57-622).Рекомендова..
4 320 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe MARATHON WINTER PLUS HS396, SmartGuard для засніжених, зледенілих доріг.З Marathon Winter Plus ви отримаєте повний контроль на зледенілій дорозі. Навіть у к..
3 000 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe WINTER HS396, K-Guard зимова гума – повний контроль над крижаними дорогами.Schwalbe WINTER – покришка для безпечних поїздок взимку. Зі зниженим тиском повіт..
1 800 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Schwalbe (Німеччина).Виробляється: на заводі Schwalbe (Індонезія).Покришка Schwalbe WINTER HS396, K-Guard зимова гума – повний контроль над крижаними дорогами.Schwalbe WINTER – покришка для безпечних поїздок взимку. Зі зниженим тиском повіт..
1 044 грн
Нет в наличии

Зимові шини на велосипеді.

зимние покрышки

Купити на велосипед зимові покришки або поставити його до весни вирішує кожен сам. Але тим, хто вирішив катати взимку і сумнівається в доцільності покупки – ми дамо цінні поради.

Які зимові шини купити?

Сучасний ринок, дуже рясніє різноманітністю вибору зимових покришок, ціна їх найрізноманітніша. Але вмінням підібрати зимові велосипедні покришки – має не кожен велосипедист. Що для цього потрібно:

Маршрути та місцевість поїздок – складно взимку кататися велосипедом заради задоволення. Але для деяких – це засіб пересування та взимку. Прорахувати 90% своїх маршрутів буде легко.

  1. Визначившись із місцями поїздок – вирішуємо який тип гуми нам купити:
  2. Шиповану повністю.
  • Шиповану в кілька рядів по краях.
  • Липучку, схожу на автомобільне не шипування.

Усі приклади покришок дієздатні, але не в однакових погодних умовах.

Перший варіант покришки для велосипеда з повністю шипованим протектором, металевими шипами – чудово підійде мешканцям західної, східної, північної та центральної частини України. Клімат цих регіонів приблизно однаковий і зрозумілий:

  • Можна використовувати покришки з шипами тільки коли снігова погода, мороз зі снігом або відлига. Такі велошини дадуть будь-якому райдеру максимальну безпеку та чітку стійкість на дорозі. Єдиний мінус часткового використання велопокришок виходячи з погодних умов – це перебортування коліс. Знімати гладкі та ставити шиповані після зміни погоди важко. Утримувати два комплекти коліс – можуть одиниці.
  • Головне, що потрібно розуміти – це один із найкращих варіантів, який не дозволить застати Вас зненацька у дорозі. Поїздки голим асфальтом стирають такі велошини в рази швидше. Але зимові пробіги теж у рази менші за літні, тож на кілька сезонів їх точно вистачить.
  • Можна використовувати після перших заморозків шиповану зимову покришку лише на передньому колесі. На задньому поки що залишити літню. Це дозволить контролювати байк на крижаних відрізках. Після випадання снігу – одразу повністю комплектуйте шипованими покришками свій велосипед.
  • Другий варіант, шипована велосипедна покришка у кілька рядів – підійде для південних регіонів України. Там зима трохи сиріша, але менш морозна. Такий тип гуми, відмінно впорається в мороз по асфальту, снігу - але дуже важко на льоду. Шипи в два ряди – розраховані на зачіп під час занесення. У цей момент можна підхопити і вирівняти байк, але тут же можливе наступне занесення. Тому в ожеледицю на таких покришках слід їздити дуже акуратно.
  • Про покришки третього виду – за характеристиками близькі до другого. Вони дуже гарні на снігу, легка крига, але в ожеледицю – сидимо вдома. Через відсутність шипів такі покришки називають - всесезонними для велосипеда. У теплу погоду, вони дають накат гірше за літні, але дозволяють користуватися одним варіантом покришок весь час.

3. Розв'язавши питання з типом велошин – вирішуємо проблему із шириною зимової велосипедної покришки. Вузька покришка добре розрізає снігові перешкоди, впиваючись у тверде покриття. Але за рахунок малої плями контакту з дорогою, при заносі або спусках по засніжених дорогах, вузькі зимові шини можуть поводитися трохи невпевнено.

Широкі зимові велосипедні покришки мають меншу прохідність по глибокому снігу, але мають кращу стійкість за рахунок більшого зіткнення з дорожнім полотном.

Який тиск качати у зимові велосипедні покришки?

Тиск усередині велошини обговорювалося. На борту кожної покришки написано максимально та мінімально допустимий тиск для даної моделі. На сухому асфальті краще качати тиск, наближений до максимального. Але взимку, коли каша, або засніжені дороги, краще їздити на наближеному до мінімального тиску. При мінімально допустимих атмосферах у зимовій покришці площа сполучення шини з дорогою вдвічі більша. Відповідно і зачіп, і керованість, і стійкість – усі ці показники покращуються у кілька разів.

Ціна на варіанти зимових шин для велосипеда дуже різна. На шиповані від 20 $, шиповані - від 50 $.

Визначитися з вибором не просто, але поступово, наслідуючи прості поради, Ви зможете зрозуміти, якими характеристиками повинна мати зимова велопокришка. Запитання можна поставити консультантам інтернет магазину Фрікке. Замовлені товари, Ви отримуєте доставкою по Україні у своєму місті. Забрати самостійно можна з нашого магазину у Дніпрі.

Дата поновлення редакції 07,09,2023