0
0

Міські рюкзаки

Рюкзаки для міста.
Якщо ви часто їздите велосипедом або постійно носите з собою багато речей – купити рюкзак буде правильним рішенням. Він не тільки дозволить брати необхідне, а й звичайні турботи зробить комфортнішими. Шопінг, робочі зустрічі, навчання проходитимуть зручно, оскільки необхідні речі та гаджети лежать за спиною. Незважаючи на невеликі розміри, рюкзак міського типу дуже місткий, легкий та міцний. Для велосипеда або міста ці моделі підійдуть ідеально, незалежно від цілей їх подальшої експлуатації.

Яких розмірів у продаж надходять міські наплічники?

Чоловічий або жіночий рюкзак для міста у продаж надходить у широкому асортименті, що дозволяє кожному підібрати модель під себе. Найбільш поширеними та вдалими варіаціями вважаються вироби з місткістю:

 1. 10 літрів – повсякденний варіант міського рюкзака, що дає можливість взяти з собою необхідні речі для комфортної прогулянки, їзди на велосипеді, тренування чи ділової зустрічі.
 2. 15 літрів - компактний варіант, що дозволяє брати з собою все необхідне і трохи більше. З ними зручно гуляти, кататися велосипедом і займатися справами.
 3. 20 літрів – найкращий варіант міського рюкзака, що володіє високим ступенем використання: тренування, навчання, робота, активне проведення часу, шопінг та прогулянки з ним проходитимуть зручно.

Незалежно від обраного варіанту, звертайте увагу на якісне пошиття та ортопедичну задню частину. Вони допоможуть зробити експлуатацію комфортною та довгою, без присутності негативних факторів впливу.

Переваги використання повсякденних рюкзаків.

Сучасна людина дуже прив'язана до гаджетів та необхідністю брати з собою багато речей. Часто однієї сумки недостатньо, тому на допомогу приходить спортивний рюкзак з різним ступенем місткості. Серед переваг наявності даного аксесуара можна відзначити:

 • ортопедичний ефект присутній у лямках та спинці, що дає можливість позбавити людину від швидкої втоми та болю у плечах, спині;
 • молодіжний дизайн робить більшість моделей універсальними та сумісними з усіма типами використання;
 • наявність містких відділів та додаткових невеликих кишень дозволяє правильно розмістити речі, маючи до кожної комфортний доступ будь-якої миті;
 • багато моделей робляться формату унісекс, які можуть підходити як хлопцю, так і дівчині;
 • у рюкзак можна покласти необхідні речі, не боячись їх розбити чи пошкодити;
 • багато міських моделей дають можливість помістити ноутбук, що є важливою перевагою для студентів та ділових людей;
 • їздити велосипедом з рюкзаком набагато зручніше, оскільки можна взяти з собою ремкомплект, воду, їжу, одяг та інше.

Бажаєте замовити рюкзак – в інтернеті можна знайти та подивитися відеоогляд на будь-яку модель. І вибираєте фасон, що відповідає вашим вимогам та побажанням.

Як обирати міські рюкзаки?

Міський рюкзак купити не складе великих труднощів, проте важливо вибрати дійсно хорошу модель для дівчини або чоловіка. Щоб придбання повністю виправдало очікування – дотримуйтесь кількох правил під час вибору:

 • великий рюкзак для міста вибирайте тільки в тому випадку, якщо в ньому є потреба. В інших випадках краще купувати невеликий, який повністю буде задіяний під час експлуатації;
 • лямки повинні бути м'якими, вентильованими і добре прошиті;
 • однолямковий рюкзак потрібно купувати тільки в тих випадках, коли не планується носити велику вагу. В інших випадках вибирайте дволямковий з наявністю правильного анатомічного пошиття, який допоможе рівномірно розподілити навантаження;
 • перевагою буде наявність нагрудного ременя – хороший спосіб покращити утримуючий ефект рюкзака та знизити навантаження на плечі, спину;
 • під час вибору звертайте увагу на використовувану фурнітуру: блискавки, ручка, ремені та додаткові кріплення під воду, ключі та інше;
 • вибираючи водонепроникний міський рюкзак, звертайте увагу на деталі. Блискавка повинна бути із захистом від дощу, інакше матеріал, що повністю не промокається, може стати марним у негоду.

Якщо ви зацікавлені у придбанні міського рюкзака, але не бажаєте переплачувати за дорогий брендовий товар – інтернет магазин Фрікке буде ідеальним рішенням для вас. Тут ціна виставлена доступною для кожного споживача, що дозволяє всім купувати продукцію європейської якості, не виходячи за межі будинку чи офісу. У свою чергу швидка доставка по Україні не змусить довго чекати на замовлений рюкзак для підлітка, дитини або дорослої людини.


Дата поновлення редакції 30,08,2023.