0
0

Велонасоси для амортизаторів та вилок

Повітря, гори, велосипед.
Ви любите гори. Гірський велосипед ваше друге "я", тоді вам відомий велосипедний насос для вилки. Правильне приєднання вилки гарантує ідеальну насолоду від їзди по гірській місцевості.

Амортизація, відрегульований тиск пневмоциліндра вилки – цього можна досягти завдяки спеціальному насосу. У цих виробів об'єм камери зовсім невеликий. Цим вони відрізняються. Насос для вилки повинен мати шланг. Колесо їм буде важко накачати, хоча є гібриди з перемикачем.

Перед тим як купити такий насос потрібно ознайомитися з перевагами та недоліками представлених виробниками моделей.

Дані ручні насоси мають алюмінієвий корпус, гнучкий шланг, індикатор тиску – манометр, клапан з регульованим нахилом, кріплення до ніпеля велосипедного колеса. Вони компактні, легкі, із кріпленням на раму.

Легкість використання потішить будь-кого. Ви зможете точно виміряти тиск. Виняткові моделі для велопокришок та вилки – це щастя вело любителя. Маючи такий насос, велосипедист може підкорювати гори та рівнини.

Стати власником велонасосу для повітряних амортизаторів та виделок за доступною ціною вам допоможе сайт Інтернет-магазин Фрікке. Оформлення замовлення не складе труднощів. Бажаючі забирають самовивіз у Дніпрі – за бажанням покупця. Ціна задовольнить кожного покупця. Доставка по Україні.


Дата поновлення редакції 30,08,2023.