0
0

Козирки, підкладки, регулятори для велошлема

Аксесуари та розхідники для велосипедного шолома.
Давайте розберемо деякі складові велошолому, які можна купити як додатково, так і в комплекті із захисним шоломом.

Козирок - частина на велошлемі, що захищає обличчя велосипедиста від сонця, бризок, снігу та інших перешкод. Існують моделі із закріпленими козирками, та зі знімними (як правило, у моделей середнього та вищого цінового діапазону). Козирок збільшує вагу шолома, збільшує опір вітру під час руху. Але незважаючи на ці протипоказання – більшість спортсменів роблять свій вибір у бік козирка. Якщо ви купили велошлем без цього аксесуара, ви можете докупити його додатково, ціна його не висока - близько 100 гривень, можете в цьому переконатися, відвідавши інтернет-магазин Фрікке, та ознайомившись із моделями на сайті.

Підкладка для велошолому створена для збирання вологи та збереження тепла при катанні взимку. Краще містити підкладку в чистоті, регулярно прати і за необхідності міняти на нову, що зробити дуже просто. Середня ціна підкладки для велошолому складає 100-150 гривень, замовлення можна оформити на сайті з доставкою по Україні.

Регулятори для велошолому – забезпечують кріплення шолома на голові. Як правило, регулятор має дві застібки та м'яку подушку для підборіддя. За допомогою регулятори зможете змінити глибину посадки велошолому. Особливо зручний регулятор для підліткових велошоломів, оскільки забезпечує адаптивний розмір для велосипедистів, що швидко ростуть.

Багато велосипедистів нехтують аксесуарами, думаючи, що це зайвий клопіт. Однак, повірте, якщо у вас є можливість забезпечити собі найкращий комфорт під час їзди на велосипеді, то краще скористатися цим, оскільки незручності вас не відволікатимуть від тренувань, це подарує вам відчуття стабільності в русі та безпеці.