0
0

Фіксатори

Фіксатор різьблення.


Перед тим, як купити фіксатор різьблення, необхідно розуміти його призначення. Це матеріал, що склеює, який підходить для розбірних з'єднань і для не розбірних. Він надійно закріплює всі деталі, що мають різьблення.

Крім всіх переваг даного скріплюючого матеріалу, він також відмінно перешкоджає іржі. Купити фіксатор різьблення – значить убезпечити деталі від процесу корозії, тим більше, що його ціна найдоступніша.

Усі фіксатори поділяють на роз'ємні та нероз'ємні. Вони поділяються ще за рівнем міцності. Червоний - це міцний, деталі, скріплені ним, буде дуже складно розібрати. Синій – має середній ступінь міцності. Існує ще зелений – найслабший. Все це залежить від того, якою фірмою ви хочете придбати товар.

Хороший фіксатор надійно скріпить різьбові з'єднання на тривалий час. Це ідеальний варіант, якщо певний момент у вас немає можливості придбати повністю деталь.

Величезний вибір продукції пропонує інтернет-магазин Фрікке. Всі запчастини для велосипедів у нас за прийнятними цінами. Ви можете скористатися самовивізом у Дніпрі, а також у нас існує послуга – доставка по Україні.

Дата поновлення редакції 12,09,2023.