0
0

Сумка для перевезення велосипеда

Кейс для перевезення велосипедів.
Велосипедні тури на далекі відстані, мальовничими місцями – дуже популярні. Багато людей записуються, домовляються ще взимку, щоб застовпити місце у бажаній подорожі. Деякі райдери їдуть до місця зустрічі своїм ходом. Хтось виставляє велосипед на авто для транспортування - ну і багато хто вирішує купити сумку-кейс для перевезення велика.

Чому зручно перевозити велосипед у сумці?

Купуючи спеціальний кейс для транспортування велосипеда у транспорті – Ви маєте можливість перевозити байк у будь-який спосіб: автомобілем, автобусом, поїздом, літаком. Компактно поклавши свій велосипед у таку поклажу, Ви отримаєте 100% гарантію, що на старті подорожі чи змагання ваш байк буде точно готовий до «бою».

Яку сумку для перевезення велосипеда вибрати?

Транспортування улюбленого велосипеда – дуже відповідальний процес. Великий повинен доїхати налаштований, з рівними колесами тощо. Сумки для транспортування бувають тканинні та з міцного пластику.

При перевезенні ваш велосипед весь час перед очима – можна купувати тканинну і не переживати за збереження вмісту.

Коли багаж здається в багажне відділення і вплинути на якість транспортування Ви не можете тоді краще купити сумку з твердим пластиковим каркасом. Такий кейс захистить великий від падіння під час переїзду, від накладених речей та від несумлінних працівників транспортних служб.

Інтернет магазин Фрікке пропонує хорошу можливість убезпечити збереження вашого улюбленця – купити сумку для перевезення велосипеда за доступною ціною. З нами, ваш велосипед буде у безпеці в будь-яких умовах.


Дата поновлення редакції 30,08,2023.