0
0

Кріплення для велосипеда на дах автомобіля

Мандруємо з велосипедом на даху машини.
Іноді бажані місця для покатушок на велосипеді дуже далеко від місця проживання і доводиться добиратися на авто. Не в кожній родині є фургон або машина з величезним багажником, у який можна покласти великий. Для таких цілей купити кріплення для велосипеда на дах авто від компанії Thule – найкраще рішення.

Які бувають кріплення для велосипеда на багажник?

Насправді, велосипедне кріплення кріпиться не безпосередньо на дах автомобіля, а на додатковий багажник, встановлений на дах машини. Кріплення бувають для перевезення одного, двох та трьох велосипедів. Але найпоширенішим і найпрактичнішим, є одинарне, тому що два і більше велики, створюють чималу парусність, що відбивається на споживанні палива автомобілем.

Також такого типу пристрою можуть бути розраховані на транспортування повністю зібраного байка і без переднього колеса зі спеціальним кріпленням за передню вилку.

Безпечно перевозимо велосипед на даху своєї машини.

Думка, що перевозити мотоцикли на додатковому верхньому багажнику небезпечно – хибно. Це серйозна та дуже технологічна конструкція, оснащена:

  1. Додатковий упор для жорсткої фіксації.
  2. Замками, що захищають від крадіжки.

Кріплення з додатковим упором - це конструкція, що має основну планку на яку встановлюється байк і рухомий важіль, що регулюється, з можливістю зафіксувати його на рамі, створивши додатковий упор і жорсткість при перевезенні.

Захист від крадіжки – можна купити кріплення на дах автомобіля з максимальним захистом від угону та з більш бюджетною ціною. Це залежить від вибраної Вами комплектації. Найвищий рівень захисту мають кріплення оснащені замками:

  1. Замок, що пристібає кріплення до багажника.
  2. Замок, що пристібає колесо до велосипедного кріплення.
  3. Замок, що пристібає кріплення до рами велосипеда.

Найпростіший варіант може бути без замків - але в такому випадку, у Вас немає можливості залишати машину в не поля свого зору. Ми рекомендуємо розглядати варіанти, оснащені щонайменше 2 замикаючими елементами для безпеки.

Ціна на кріплення велосипеда на даху авто не така і низька, як хочеться, але корисність цього аксесуара пояснювати не потрібно. Він дає свободу в участі будь-якої захоплюючої події у світі велоспорту чи велотуризму. Кріплення дозволяє використовувати великий тільки на цікавих трасах та дозволяє продовжити довговічність трансмісії.

В інтернет магазині Фрікке є можливість широкого вибору аксесуарів для транспортування велосипедів на даху автомобіля. Сумніви та спірні питання допоможуть розвіяти менеджери нашого магазину.


Дата поновлення редакції 31,08,2023.