0
0

Багажники для простих дорожніх велосипедів

0
Простий та надійний велосипедний багажник.На велосипеди з діаметром колеса 24-26 дюймів.Зверніть увагу, багажник не призначений для встановлення на велосипеди з дисковим гальмом.Матеріали виробництва: сталь.Ширина багажника: 135 мм.Довжина багажника:..
628 грн
Нет в наличии

Багажник на міський велосипед.


Багажник – це невід'ємна частина велосипедного дорожнього руху. Він завжди допоможе доставити вантаж, коли ви зібралися на пікнік, у похід чи просто на прогулянку. Існує безліч видів і варіантів багажників, а також різні і матеріали, з яких вони виробляються. Важливо розуміти і розбиратися в кожній деталі, щоб купити по-справжньому якісний та надійний пристрій для транспорту.

Роблячи вибір багажника на двоколісний транспорт, слід звернути увагу на:

  1. Необхідно врахувати максимальну вагу навантаження.
  2. Кількість отворів, призначених безпосередньо для кріплення вантажу.
  3. Простота встановлення.
  4. Міцність матеріалу.
  5. Надійність системи кріплення.
  6. Захист від потрапляння деталей вантажу до спиці велотранспорту.

Інтернет магазин Фрікке надає широкий асортимент багажників на сучасні вдосконалені велосипеди, а також велосипед «Україна» та «Мінськ», ціна на весь асортимент приємно заощадить бюджет кожного покупця.

Купити багажник на дорожній велосипед не дорого – реально. Здійснити покупку можна самовивозом у Дніпрі. Для мешканців інших міст магазином надається доставка по Україні.

Дата поновлення редакції 04,09,2023.