0
0

Багажники для дитячих велосипедів

0
Виробник: Pride.Надійний та якісний велосипедний багажник.Призначений для встановлення на складні велосипеди Pride Mini.Діаметр колеса: 20”.Матеріали виробництва: сталь.Допустиме навантаження: 25 кг.Колір чорний...
390 грн
Нет в наличии
0
Виробник: TW.Простий та надійний велосипедний багажник.Призначений для встановлення на дитячі велосипеди з 20 діаметром колеса.Матеріали виробництва: сталь.Колір білий.Зверніть увагу: цей багажник не має регулювань, призначений безпосередньо під вело..
166 грн
Нет в наличии

Багажники на велосипеди для дітей.


У кожної дитини має бути особистий транспорт – велосипед. Мало того, що велосипед має бути безпечним та надійним, для дитини важлива повна комплектація, для батьків – не висока ціна.

Незамінною річчю у дитячому велосипеді є багажник. Дитині вона необхідна, щоб перевозити іграшки, речі і навіть маленьких друзів. Здавалося б, простий багажник, але він обов'язково має відповідати всім вимогам якості та міцності.

Виходячи з того, що основним призначенням цієї деталі є перевезення вантажу, важливо враховувати певні характеристики:

  • Міцність та легкість. Батьки не повинні переживати за те, чи витримає багажник на дитячому велосипеді дитину чи ні. Адже така річ має бути міцною у будь-якому випадку.
  • Система багажника повинна запобігати можливості влучення вантажу в спиці. Це найважливіша вимога, коли питання стосується перевезення дітей та безпеки.
  • Система повинна бути виконана таким чином, щоби легко здійснювалися необхідні ремонтні маніпуляції.

Знайти відповідний багажник невеликих розмірів може бути складно. Тому більшість виробників завищують на них ціну. В інтернет магазині Фрікке ви можете придбати потрібну модель не дорого.

Купити багажник на дитячий велосипед можна в інтернет-магазині з великим асортиментом товарів за привабливими цінами. Товар можна забрати самовивозом у Дніпрі, а для мешканців інших міст передбачена доставка по Україні.

Дата поновлення редакції 04,09,2023.