0
0

Біговели

0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговел KiddimotoSuper Junior MAX SUPER STARS, стильний велосипед, без педалей.Ця модель приємно здивує маленького велосипедиста-початківця своєю маневреністю і легкістю в управлінні, так само після прикращення ц..
2 871 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговел Kiddimoto Fleur, стильний велосипед без педалей.Валентино Россі - найбільший мотогонщик усіх часів, виграв 115 гонок, 11 з яких в одному сезоні. Kiddimoto з гордістю представляє дитячий беговел, в якому п..
3 332 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговіл Kiddimoto BMX1, який виконаний у стилі BMX велосипеда.Ця модель приємно здивує початківця маленького шанувальника BMX дисципліни, оскільки він повністю повторює геометрію байка цієї дисципліни.Застосуванн..
3 920 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговел Kiddimoto Super Junior MAX SUPER FOSSIL, стильний велосипед без педалей.Ця модель приємно здивує маленького велосипедиста-початківця своєю маневринністю і легкістю в управлінні, так само після прикращення..
2 574 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговіл Kiddimoto Mountain, який виконаний у стилі гірського велосипеда.Ця модель приємно здивує початківця маленького шанувальника MTB дисципліни, оскільки він повністю повторює геометрію байка цієї дисципліни.З..
2 730 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговіл Kiddimoto Mountain, який виконаний у стилі гірського велосипеда.Ця модель приємно здивує початківця маленького шанувальника MTB дисципліни, оскільки він повністю повторює геометрію байка цієї дисципліни.З..
4 060 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговел Kiddimoto Super Junior MAX SUPER DOTTY, стильний велосипед без педалей.Ця модель приємно здивує маленького велосипедиста-початківця своєю маневринністю і легкістю в управлінні, так само після прикращення ..
2 153 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Kiddimoto (Велика Британія).Біговел Kiddimoto Super Junior MAX SUPER FLEUR, стильний велосипед без педалей.Ця модель приємно здивує маленького велосипедиста-початківця своєю маневринністю і легкістю в управлінні, так само після прикращення ..
2 574 грн
Нет в наличии
0
Виробник Apollo.Велосипед навчальний, без педалей, для дітей віком від 2 до 5 років.Допоможе Вашій дитині освоїти навичку утримання рівноваги на двоколісному велосипеді.Рама: алюмінієва.Вилка: 12” легкосплавна алюмінієва із прямими ногами 25,4 мм.Діа..
2 018 грн
Нет в наличии
Біговели

Біговели для дітей

Усі батьки хочуть, щоб їх діти росли здоровими та активними. Однак у світі сучасних технологій діти все більше часу проводять перед екраном замість активних ігор на свіжому повітрі.
Щоб вирішити цю проблему, можна купити дитячий біговел за вигідною ціною. Цей популярний велотранспорт для дітей розвиває координацію рухів, сприяє фізичному розвитку. На нашому сайті ви можете вибрати та замовити беговел дешево з оперативною доставкою у Київ, Вінницю, Львів та інші міста України.

Основні функції біговелів

Велосипед без педалей, який оснащений високим кермом, сидінням та двома колесами, основною своєю функцією має навчити дитину балансу та керуванню на двох колесах, що є важливим етапом перед переходом до звичайного велосипеда.
Купити дитячий біговел рекомендується, щоб навчити дитину правильно розподіляти вагу та контролювати рівновагу, що важливо для безпечного користування велосипедом у майбутньому. Використання велосипеда без педалей потребує активного руху всього тіла, що сприяє фізичному розвитку.

Переваги дитячих біговелів

1. Безпека. Купити дитячий біговел варто, оскільки його використання запобігає травмам.
2. Легкість використання. Велосипеди без педалей легкі та компактні, прості в управлінні.
3. Ціна. Купити дитячий біговел гарної якості можна порівняно дешево.

Види

Купити дитячий біговел можна кількох видів, залежно від віку та переваг дитини:

1. Класичний біговел. Має просту конструкцію та розрахований на дітей від 2 до 5 років. Він має низьке сидіння, невеликі колеса.
2. Біговел із регульованим сидінням. Дозволяє регулювати висоту сидіння відповідно до зростання.
3. Багатофункціональний біговел. Деякі виробники пропонують біговели з додатковими функціями, такими як сидіння зі спинкою або педалі, що знімаються.

Конструкція

Велосипеди без педалей мають просту та надійну конструкцію, яка забезпечує безпеку та комфорт.
1. Рама. Зазвичай виготовляється із міцних матеріалів, таких як алюміній або сталь. Вона забезпечує міцну та стійку основу для інших комплектуючих.
2. Колеса. Зазвичай мають невеликий діаметр для зручності керування. Вони виготовляються із міцних матеріалів та мають велосипедні шини для гарного зчеплення з трасою.
3. Кермо та рульова колонка. Кермо зазвичай має ергономічну форму для зручного утримання. Рульова колонка забезпечує плавне керування та вільне обертання керма.

Як вибрати та купити дитячий біговел

Щоб вдало вибрати біговел, зверніть увагу на його функції, конструкцію, надійність бренду. Також не забудьте ознайомитися з відгуками про популярних виробників, таких як Strider, Puky, KaZAM. І не забувайте, що найважливіше – це радість та задоволення, які ваша дитина отримує від активного проведення часу.
Щоб замовити велотранспорт в нашому інтернет-магазині дешево, заповніть форму на сайті або зв'яжіться будь-яким зручним способом.
Оперативна доставка замовлень здійснюється у Київ, Вінницю, Львів та інші регіони України.