0
0

Багажники під ободним v-brake гальмо

0
Виробник: Electra (США).Багажник задній Electra Townie Alloy.Підходить тільки для Electra Townie з розміром коліс 26”.Легкі алюмінієві трубки 6000 серії.Міцне порошкове покриття.Розмір: 37 х 13 см.Допустима вага: до 25 кг.Колір чорний...
1 456 грн
Нет в наличии
0
Виробник: XLS.Багажник XLC RP-R04 з притискною пружиною.Призначений: для велосипеда з гальмами.На велосипеди з діаметром колеса 26-29 дюймів.Матеріал: алюміній.Особливості: надійна конструкція із трьох стійок з кожного боку дозволяє рівномірно розпод..
752 грн
Нет в наличии
0
Багажник XLC RP-R03 виготовлений із алюмінієвих труб Ø13мм.Оснащений гачками для кріплення насоса та кріпленням для заднього ліхтаря.Максимальне навантаження – 25 кг.Сумісність: під 26", 28" колесаВага: 670 грам.Усі деталі, необхідні для монтажу, пос..
1 081 грн
Нет в наличии
0
Багажник алюмінієвий для коліс 26-28"3-х стійкова жорстка конструкціяМаксимальне навантаження до 25 кг...
642 грн
Нет в наличии
0
Виробник: Electra (США).Багажник задній Electra Townie Alloy.Підходить тільки для Electra Townie з розміром коліс 26”.Легкі алюмінієві трубки 6000 серії.Міцне порошкове покриття.Розмір: 37 х 13 см.Допустима вага: до 25 кг.Колір білий...
1 456 грн
Нет в наличии
0
Виробник: TW (Тайвань). Багажник TW CD-39P з притискною пружиною.Призначений для встановлення на велосипеди з 26-29 діаметром колеса.Матеріал: алюміній.Максимальне навантаження: 25 кг.Колір чорний.Зверніть увагу: не призначений для встановлення на ве..
584 грн
Нет в наличии
0
Виробник: TW (Тайвань). Багажник TW CD-37 з притискною пружиною.Призначений для встановлення на велосипеди з 26-29 діаметром колеса.Матеріал: алюміній.Максимальне навантаження: 25 кг.Колір: чорно-сріблястий.Зверніть увагу: не призначений для встановл..
536 грн
Нет в наличии
0
Виробник: TW (Тайвань).Призначений для встановлення на велосипеди з 26, 27.5, 28" діаметром колеса (гірські, дорожні, гібриди).Матеріал: алюміній.Максимальне навантаження: 25 кг.Спосіб кріплення: на вісь втулки.Кріпильний ексцентрик та напрямні поста..
743 грн
Нет в наличии
0
Виробник: TW (Тайвань). Багажник без притискної пружини.Призначений для встановлення на велосипеди з 24-28 діаметром колеса.Матеріал: алюміній.Максимальне навантаження: 25 кг.Колір чорний.Зверніть увагу: не призначений для встановлення на велосипеди ..
559 грн
Нет в наличии
0
Простий та надійний велосипедний багажник Green Cycle GC-CE5.На велосипеди з діаметром колеса 28 дюймів.Зверніть увагу, багажник не призначений для встановлення на велосипеди з дисковим гальмом.Матеріал: алюміній.Колір чорний.Допустиме навантаження: ..
557 грн
Нет в наличии
0
Простий та надійний велосипедний багажник Green Cycle GC-CE5.На велосипеди з діаметром колеса 26 дюймів.Зверніть увагу, багажник не призначений для встановлення на велосипеди з дисковим гальмом.Матеріал: алюміній.Колір чорний.Допустиме навантаження: ..
557 грн
Нет в наличии
0
Простий та надійний велосипедний багажник Green Cycle GC-CE2-2.На велосипеди з діаметром колеса 28 дюймів.Зверніть увагу, багажник не призначений для встановлення на велосипеди з дисковим гальмом.Матеріал: алюміній.Колір чорний.Допустиме навантаження..
557 грн
Нет в наличии
0
Простий та надійний велосипедний багажник Green Cycle GC-CE2-1.На велосипеди з діаметром колеса 26 дюймів.Зверніть увагу, багажник не призначений для встановлення на велосипеди з дисковим гальмом.Матеріал: алюміній.Колір чорний.Допустиме навантаження..
557 грн
Нет в наличии
0
Простий та надійний велосипедний багажник Green Cycle CD-234.На велосипеди з діаметром колеса 26, 27.5, 28 дюймів, регульований.Матеріал: алюміній.У комплекті: кріпильний ексцентрик та напрямні.Колір чорний.Допустиме навантаження: 25 кг...
910 грн
Нет в наличии

Багажники для v-brake.


Багажник під ободним v-brake гальмо є відмінним варіантом для тих, хто збирається перевозити досить важкі вантажі, наприклад, під час велоподорожей. Такі аксесуари для транспортування поклажі виділяються достатком кріплень, дозволяючи транспортувати вантажі великої ваги, не переймаючись надійністю пристрою. Конструкція багажника максимально зміцнена, а також запобігає розгойдування під час руху. Варто відзначити, що пристрій і конструкція такі, що влучення предметів з багажника в спиці практично виключено.

Можна впевнено заявити, що це серйозний багажник для серйозного туризму і ціна його невисока. Якісні матеріали, з яких вироблено пристрій, дозволяють не перейматися надійністю і міцністю всієї системи в цілому. Таку незамінну річ можна купити недорого в інтернет-магазині Фрікке з великим асортиментом товарів та аксесуарів для двоколісного транспорту.

При виборі, не забувайте звертати увагу на яке колесо виготовлено виріб. Багажники бувають універсальними. Наприклад, один і той же багажник може бути встановлений на колесо 26 дюймів і 28 дюймів. Але якщо це конструктивно передбачено.

Купити багажник під ободні гальма за доступною ціною не складе труднощів і не займе багато часу, якщо замовити в нашому магазині. Ви завжди маєте можливість забрати товар самовивозом у Дніпрі. Якщо ви є мешканцем інших міст, ми відправимо ваше замовлення до будь-якої точки України.

Дата поновлення редакції 04,09,2023.