0
0

Як вибрати кермову колонку на велосипед?


Вибрати велосипедне кермо не так і складно!


Коли заходиш на сайт щоб вибрати рульову на велосипед - розумієш, не реально ... Вони різні на вигляд .... А ти свій велосипед не розбирав і не уявляєш її зовнішній вигляд ... Починаєш гуглити - і зустрічаєш безліч варіантів вибору. Пропонуємо ознайомитись з нашим – і тоді стане все ясно.


Які варіанти вибору керма для велосипеда?


Коли відома модель велосипеда - вбиваємо в пошукову систему назву та дивимося в характеристиках розміри рульової склянки, штока вилки, та підбираємо на сайті відповідний варіант. Але такі дані в характеристиках вказуються дуже рідко. Діаметр і тип штока вказують всі виробники, а ось розміри рульових чашок або підшипників - вкрай рідко. У такий спосіб підбору зможуть скористатися одиниці вело любителів.

Ми вважаємо більш ефективним і на 100% точним підбором – це розібрати кермову, вибити чашки чи підшипники, зняти всі виміри – можемо вибирати. На сайті вибираємо використовуючи фільтри, в магазині даємо розміри продавцю.


Різновиди та типи кермових для велосипеда.


Вибирати рульову колонку потрібно такого ж типу, як була встановлена. Коротко про існуючі види та підвиди:

Не інтегрована рульова колонка - це рульова з чашками, в яких чашки під підшипники винесені назовні рульової склянки. Такі механізми використовуються для різьбових та безрізьбових виделок. Підшипники можуть бути промислові та сепараторні.

Різьбова відрізняється від безрізьбового типу фіксації - гайка або якір:

Безрізьбова фіксується за допомогою спеціального якоря встановлюваного всередину штока вилки.

Різьбова фіксується гайкою вилки, що накручується на шток. Різьбові кермові виробляються для виделок з діаметром штока 1" дюйм або 25,4 мм, і 1-1/8" дюйма або 28,6 мм. Другий варіант у сучасних велосипедах не використовується.

Напівінтегрована рульова колонка - це рульова з чашками, але повністю сховані в рульову склянку рами. Підшипники знаходяться в чашках і можуть бути сепараторними та промисловими. У 99% випадків вони встановлюються на безрізьбові вилки зі штоком 1-1/8 дюйма.

Інтегрованою кермовою колонкою - вважається механізм, у якому відсутні чашки для підшипників. Промисловий підшипник інтегрований у раму. Такі кермові звичайно найбільш витривалі, але посадкові місця в рамі, виточені спеціально під підшипник.


Що потрібно заміряти?


Для вимірювання краще використовувати штангенциркуль. Можна і лінійкою - але розміри точно відрізнятимуться на соті міліметри.

1. Завжди заміряємо діаметр штока вилки і дивимося його тип - різьбовий або безрізьбовий.

2. Заміряємо діаметр чашок для підшипників у посадковому місці чашки, якщо у вас не інтегрована або напівінтегрована рульова.

У інтегрованих – виміри знімаємо з підшипників.

Завжди заміряємо нижню та верхню частину. Вони не завжди однакові.


Висновок.


Вибрати кермову колону неможливо за 5 хвилин. Це серйозна процедура, яка займає багато часу. Потрібно все ретельно виміряти, визначити тип механізму, а потім переходити до вибору.

Також наочно ми покажемо все у відеоогляді "Як вибрати рульову колонку". Якщо у Вас залишаться питання - задайте їх менеджеру, зателефонувавши або написавши нам в онлайн чат.


Коментарі